Lotus Frost Body Scrub

Iba online
€19,90

luxusný telový peeling, 220 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

LOTOS, KOKOSOVÝ OLEJ A BIELY CUKOR

Výťažky z lotosových kvetov obsahujú mastné kyseliny a proteíny, ktoré udržiavajú pokožku vyživenú a zároveň vyrovnávajú rovnováhu pokožky, čím pomáhajú vyrovnávať produkciu kožného mazu v tele. Vďaka zmesi slnečnicového, kokosového oleja a vitamínu E prináša pleti množstvo antioxidačných, hydratačných a upokojujúcich účinkov. Stredne zrnité kryštáliky bieleho cukru exfoliujú odumreté kožné bunky a podporujú prekrvenie a obnovu kožných buniek.

Rafinovaný, remeselný, exfoliačný
Výťažky z lotosových kvetov obsahujú mastné kyseliny a proteíny, ktoré udržiavajú pokožku vyživenú, ako aj látky na vyrovnávanie pokožky, ktoré pomáhajú vyrovnávať produkciu kožného mazu v tele. Vďaka zmesi slnečnicového, kokosového oleja a vitamínu E prináša pleti množstvo antioxidačných, hydratačných a upokojujúcich účinkov. Stredne zrnité kryštáliky bieleho cukru exfoliujú odumreté kožné bunky a podporujú obnovu pokožky.

Naše luxusné čistiace prostriedky

sú starostlivo vytvorené z viac ako 90 % zložiek z prírodných zdrojov, ktoré sú dokonalým prostriedkom pre žiarivú pleť. Kolekcia Scrub Therapy je dostupná len online.*

Tento luxusný telový peeling z novej kolekcie Scrub Therapy obsahuje zmes bieleho lotosového, slnečnicového a kokosového oleja, vitamínu E a kryštálikov bieleho cukru, ktoré odstraňujú odumreté kožné bunky a podporujú obnovu pokožky.

Mierny telový peeling White Lotus sa mení z pasty na hodvábne hladký krém, ktorý hydratuje a zároveň pomáha vyrovnávať produkciu kožného mazu. Aktívne zložky, ako je biely lotos - známy svojimi vyživujúcimi mastnými kyselinami a proteínmi - a vitamín E - bohatý na antioxidanty - spoločne vyhladzujú a hydratujú pokožku. Čiastočky celulózy uvoľňujú póry, zanechávajú pokožku jemnejšiu a podporujú vstrebávanie následne aplikovaných hydratačných prípravkov.

Výsledok? Pokožka, ktorá je ako vo sne.

Táto nová transformačná kolekcia vám prináša šesť peelingov s jedinečnými textúrami, ktoré sú starostlivo vyvinuté tak, aby vašej pleti dodali mastné látky a výživné vitamíny. Tento mierny telový peeling, starostlivo vybraný tak, aby optimálne prospieval vašej pokožke, obsahuje 94 % zložiek prírodného pôvodu. Zvyšných 6 % tvoria čisté a uvedomelé laboratórne vyrobené zložky, ktoré podporujú integritu a bezpečnosť našich výrobkov.

Zloženie: Sacharóza, olej zo semien Helianthus Annuus (slnečnica), laurylsulfosukcinát disodný, hydrogenovaný kokosový olej, oxid kremičitý, parfum/voňavka, CI 77891 (oxid titaničitý), tokoferyl acetát, benzyl salicylát, limonén, hexyl cinnamal, linalool, alfa-izometyl ión, citronellol, glycerín, extrakt z listov Camellia Sinensis.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: