Jing Sleep Serum

€12,90

sérum, 15 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SANDALWOOD
Vzácne drevo používajú Číňania pri bohoslužbách ako kadidlo. Esenciálny olej zo santalového dreva je tiež známy tým, že čistí a sústreďuje myseľ počas meditácie.
 

LEVANDULE
Upokojujúca vôňa levandule upokojuje dušu a poskytuje dokonalú relaxáciu pre vašu pokožku pred spaním.

Ako používať

Pred spaním si pomocou valčeka vmasírujte na čelo, spánky a krk trochu séra na spanie. Opakujte toľkokrát, koľkokrát chcete, aby ste účinok zintenzívnili. Pri používaní na spánkoch sa vyhnite tenkej pokožke okolo očí.

Pre hlbší spánok a lepšie sny; spite lepšie s Ritual Jing Sleep Serum. Tento ľahko použiteľný valček vytvára ľahký krém, ktorý kombinuje upokojujúce účinky posvätného dreva s upokojujúcimi účinkami levandule. Pomocou valčeka si jemne masírujte spánky, čelo a krk, aby ste sa naladili na spánok.

Je to základný nástroj, ktorý vás zbaví denného stresu a pripraví na spánok, nech ste kdekoľvek. Navyše si ju môžete naniesť aj na zápästie, aby ste si vychutnali príjemnú vôňu.

Zloženie

Voda/voda, denaturovaný alkohol, etylhexylstearát, dikaprylkarbonát, glycerín, parfum, panthenol, polyakrylát sodný, bisabolol, xantánová guma, extrakt zo santalového dreva, Levanduľový hybridný (Lavandin) Grosso Herb Oil, Glycine Soja (Soja) Oil, Tokoferol, Linalool, Limonén, Kumarín, Citral, Fenoxyetanol, Ethylhexylglycerín, Kyselina citrónová. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: