Jing Sleep Serum

€13,90

sérum pre pokojný spánok, 15 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing

SANTALOVÉ DREVO
Číňania pri bohoslužbách používajú toto vzácne drevo ako kadidlo. Esenciálny olej zo santalového dreva je tiež známy tým, že čistí a sústreďuje myseľ počas meditácie.

LEVANDUĽA
Vôňa levandule upokojuje dušu a poskytuje dokonalú relaxáciu pre vašu pokožku pred spaním.

Použitie:

Pred spaním si pomocou guľôčkového aplikátora vmasírujte na čelo, spánky a krk trochu séra. Opakujte toľkokrát, koľkokrát chcete, aby ste účinok zintenzívnili. Pri používaní na spánkoch sa vyhnite tenkej pokožke okolo očí.

Pre hlbší spánok a lepšie sny, spite lepšie s Ritual Jing Sleep Serum. Tento ľahký krém kombinujúci upokojujúce účinky santalového dreva a levandule, jednoducho nanesiete guľôčkovým aplikátorom masírujúc spánky, čelo a krk, aby ste sa naladili na spánok.

Je to základný nástroj, ktorý vás zbaví denného stresu a pripraví na spánok, nech ste kdekoľvek. Navyše sérum môžete naniesť aj na zápästie, aby ste si vychutnali príjemnú vôňu.

Zloženie: Voda/voda, denaturovaný alkohol, etylhexylstearát, dikaprylkarbonát, glycerín, parfum, panthenol, polyakrylát sodný, bisabolol, xantánová guma, extrakt zo santalového dreva, Levanduľový hybridný (Lavandin) Grosso Herb Oil, Glycine Soja (Soja) Oil, Tokoferol, Linalool, Limonén, Kumarín, Citral, Fenoxyetanol, Ethylhexylglycerín, Kyselina citrónová. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: