Jing Dish Wash

€7,90

tekutý prostriedok na umývanie riadu, 400 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považujú za symbol čistoty a duchovného rastu a sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Ako používať

Dôkladne umyte riad a zároveň sa starajte o svoje ruky pomocou upokojujúceho a voňavého mydla na umývanie riadu. Stlačte uzáver a pridajte niekoľko kvapiek do vody.

Premeňte každodenné kuchynské práce na zmysluplnú rutinu s týmto relaxačným riešením na umývanie riadu od spoločnosti The Ritual of Jing. Tento výrobok s neutrálnym pH, obohatený o upokojujúcu a jemnú vôňu jujuby a bieleho lotosu, dôkladne a účinne čistí riad a je mimoriadne šetrný k vašim rukám.

Fľaša je vyrobená z recyklovaného PET a jej zloženie bolo vytvorené tak, aby malo minimálny vplyv na životné prostredie.

Varovanie

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obal alebo etiketu výrobku majte poruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Aniónové povrchovo aktívne látky 15-30 %, neiónové povrchovo aktívne látky 5 %, amfoterné povrchovo aktívne látky 5 %, parfum, benzylsalicylát, hexylcinnamal, linalool. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: