Wild Fig Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň do vonných tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ČERSTVÉ FIGY

Lákavá kombinácia šťavnatej zrelej talianskej figy, ktorá sa mieša s fialkou a sviežim pikantným klinčekom. Dokonale zakončená krémovým kakaom.

POUŽITIE
Priložené tyčinky vložte do fľaštičky s vôňou, aby sa olej absorboval. Nechajte vonné tyčinky, aby prirodzene naplnili vašu miestnosť. Vonné tyčinky umožňujú priebežné odparovanie oleja, čím vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Otáčaním tyčiniek sa zvýši intenzita vône. Potom si umyte ruky vodou a mydlom.

Pokračujte vo vytváraní príjemnej domácej atmosféry s luxusnou náplňou do vonných tyčiniek Private Collection Wild Fig alebo s luxusným držiakom na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné otáčať, ak však uprednostňujete intenzívnejší zážitok z vône, tyčinky môžete otáčať častejšie podľa svojich preferencií.

NEBEZPEČENSTVO. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Pri zasiahnutí pokožky: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a je to ľahko vykonateľné. Pokračujte vo vyplachovaní. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Obsah/kontajner zlikvidujte na zbernom mieste nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo povrchovou úpravou dreva. V prípade rozliatia tekutiny ju okamžite vyčistite. OBSAHUJE Cis-4-ert-butylcyklohexylacetát; linalool; (+)-(1S, 2S, 3S, 5R)-2,6,6-trimetylbicyklo[3.1. 1]Heptane-3-Spiro-1´-(Cyclohex-2´-En-4´-One); (E)-1-(2,6,6-Trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-One; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; 3-metyl-4-(2,6,6-trimetyl-2-cyklohexén-1-Yl)-3-Butén-2-On; citronellol; kumarín; cyklododekán, (1-etoxyetoxy)-; geraniol; nerol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: