Imperial Rose Home Parfume

€35,90

luxusný domáci parfum v spreji, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

RUŽA

Ruža je univerzálnym symbolom čistoty a lásky, jej sladká a jemná vôňa vyvoláva pozitívne pocity. Rafinovaná vôňa indickej ruže má upokojujúci účinok a pozitívne pôsobí na vašu pokožku.

Použitie:

Stlačením malého okrúhleho tlačidla na boku otvorte a zatvorte striekaciu pištoľ. Držte ho vo zvislej polohe a rozprašujte ho po miestnosti, aby ste dosiahli dokonalú vôňu.

Domáca vôňa Imperial Rose je založená na intenzívnych tónoch ruže v kombinácii so sviežimi vodnými prvkami a tradičným zeleným čajom, ktorý vôni dodáva prirodzený charakter, a vďaka pižmovým a púdrovým základným tónom získava hrejivý a elegantný nádych.

Jediným streknutím môžete okamžite prispôsobiť miestnosť a kedykoľvek vytvoriť povzbudzujúcu atmosféru.

Varovanie!

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte ju veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. OBSAHUJE: Linalool, Nerol, Citronellol, Geranyl acetát, Limonén.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: