Green Cardamom Fragrance Sticks

€54,90

luxusné vonné tyčinky pre domácnosť, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

ZELENÝ KARDAMÓN
Kardamón je jedným z najstarších korenín na svete a používal sa v kadidlách a parfémoch už v starovekom Egypte. Predstavte si drevo, korenie a sladkosť a dotknete sa esencie kardamónu.

Použitie:
Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky vodou a mydlom.

Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmito luxusnými vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Nádherne navrhnuté sklenené fľaštičky so živicovou kardamónovou vôňou, predstavujú štýlový spôsob prevoňania vášho domova. Jasná a zvodná kombinácia iskrivej mandarínky a šepotu sladkého a bohatého korenia, drevité zadné tóny so sladkým jantárom a pižmom dávajú priestor luxusnej vôni, ktorá dýcha pozitivitou a exkluzivitou.

Upozornenie!

NEBEZPEČENSTVO Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. 

Zloženie: Limonén, metylcyklopentadecenón, etyllinalool, acetylcedrén, škoricový tón, linalool, linalyl-acetát.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: