Fleurs de l’Himalaya W 50ml

€49,90

Parfémovaná voda, 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Iconic Collection

DIVOKÁ ORCHIDEA
Jemná, exotická a pôvabná orchidea s pestrými a voňavými kvetmi, najžiadanejšia z okrasných rastlín, predstavuje lásku, luxus, krásu a silu. Jej vôňa je kvetinová a sladká s púdrovými tónmi.


HIMALÁJSKA PIVONKA
Kvety pivónie stelesňujú romantiku a prosperitu a sú považované za predzvesť šťastia a šťastného manželstva.Nóta pivónie je vzdušná a kvetinová, evokuje zelenú a sviežu vôňu, ktorá pripomína ružu a konvalinku.

Ako používať
Aplikujte na pulzné body, napríklad za ušami, na zápästiach, na vnútornej strane lakťov a na spodnej strane krku. Nechajte vôňu zaschnúť, netrite ju, pretože by sa vôňa zmenila.

Tento výnimočný parfum z Údolia kvetov vykresľuje portrét jemného vetra, ktorý jemne vanie pokojnou krajinou himalájskych hôr vo svätom Tibete. Silná vôňa divokej orchidey sa bez námahy mieša so sofistikovanosťou himalájskej pivonky a je doplnená jemným dotykom bavlneného pižma. Tento ikonický bestseller patrí do skupiny kvetinových vôní a obsahuje 87,4 % zložiek prírodného pôvodu. Všetky naše elegantné flakóny na parfumy sú úplne rozobraté, takže sú 100 % recyklovateľné.

Alkohol denát, parfum/voňavka, voda, limonén, linalool, hexyl škoricový, citral, citronellol, geraniol, eugenol. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: