Sakura Fragrance Sticks Duo

Iba online -10%
€53,50

dve balenia tyčiniek s vôňou do domácnosti, 2x 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

TÁTO SADA OBSAHUJE
The Ritual of Sakura
2x tyčinky na plnenie vonných tyčiniek
The Ritual of Sakura
2x vonné tyčinky pre darčekovú súpravu

Luxusné základné vybavenie
- Obsahuje dve plné veľkosti vonných tyčiniek z radu The Ritual of Sakura. Umiestnite obe do jednej veľkej miestnosti a vytvorte nádherne prevoňanú atmosféru. Keď vám dôjdu, zaobstarajte si naše ekologické náhradné náplne. 
- Obohatené o kombináciu ryžového mlieka a čerešňového kvetu. 
- Inovatívne vonné tyčinky budú vydávať nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Otočte ich však, ak chcete dosiahnuť intenzívnejší zážitok.

Vonné tyčinky z radu The Ritual of Sakura spájajú jemnú vôňu ryžového mlieka a čerešňového kvetu a vytvárajú tak nádherne sladkú a krémovú vôňu. Sú ideálne na použitie v celej domácnosti od obývačky cez kúpeľňu, kuchyňu až po toaletu. Použite toto duo pre rovnaký zážitok z vône vo viacerých miestnostiach alebo ich umiestnite obe do väčšej miestnosti, aby ste zvýšili účinok vône.

NEBEZPEČIE: Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Odneste obsah/obal na vhodné zberné miesto. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia akejkoľvek tekutiny ju okamžite utrite.
OBSAHUJE: pentametylheptenón, izoeugenol, linalool. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: