Sakura Fragrance Sticks Duo

Iba online -10%
€55,50

dve balenia tyčiniek s vôňou do domácnosti, 2x 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

TÁTO SADA OBSAHUJE
The Ritual of Sakura
2x tyčinky na plnenie vonných tyčiniek
The Ritual of Sakura
2x vonné tyčinky pre darčekovú súpravu

Luxusné základné vybavenie
- Obsahuje dve plné veľkosti vonných tyčiniek z radu The Ritual of Sakura. Umiestnite obe do jednej veľkej miestnosti a vytvorte nádherne prevoňanú atmosféru. Keď vám dôjdu, zaobstarajte si naše ekologické náhradné náplne. 
- Obohatené o kombináciu ryžového mlieka a čerešňového kvetu. 
- Inovatívne vonné tyčinky budú vydávať nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Otočte ich však, ak chcete dosiahnuť intenzívnejší zážitok.

Vonné tyčinky z radu The Ritual of Sakura spájajú jemnú vôňu ryžového mlieka a čerešňového kvetu a vytvárajú tak nádherne sladkú a krémovú vôňu. Sú ideálne na použitie v celej domácnosti od obývačky cez kúpeľňu, kuchyňu až po toaletu. Použite toto duo pre rovnaký zážitok z vône vo viacerých miestnostiach alebo ich umiestnite obe do väčšej miestnosti, aby ste zvýšili účinok vône.

NEBEZPEČIE: Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Odneste obsah/obal na vhodné zberné miesto. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia akejkoľvek tekutiny ju okamžite utrite.
OBSAHUJE: pentametylheptenón, izoeugenol, linalool. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: