Karma Scented Garden Candle

€42,90

Vonná sviečka, 600 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVET
Lotosový kvet je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi blahodarnými a ošetrujúcimi vlastnosťami.


BIELY ČAJ
Je ľahko oxidovaný čaj, pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Hovorí sa, že biely čaj zostruje zmysly

Použitie:
Pri prvom zapálení nechajte sviečku horieť aspoň 3 - 4 hodiny, aby sa vrchná vrstva rovnomerne roztopila. Ak vietor sfúkne jeden z knôtov, zapáľte ho znova, aby sviečka horela rovnomerne. Pri každom opätovnom zapálení sviečky knôt zastrihnite. Po vyhorení sviečky môžete prázdnu nádobu použiť na iný účel.

Táto vonná záhradná sviečka je špeciálne navrhnutá do exteriéru. Nechajte sa slnečnými a osviežujúcimi tónmi preniesť do ďalekého raja. Táto osviežujúca a iskrivá kompozícia, ktorá sa otvára výbuchom bergamotu a grapefruitu, vedie k jemnému srdcu z lotosu, pomarančového kvetu a orgovánu. Drevitá vôňa pižma a santalového dreva predlžuje letnú večernú vôňu na dlhé hodiny. Použite túto prirodzene voňavú sviečku vonku a obklopte sa vôňou pripomínajúcou leto až na približne 35 hodín.

Zloženie: Cis-4-terc-butylcyklohexylacetát, benzylsalicylát, citronellol, piperonal, linalylacetát, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetrametyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One, 3-Methyl-4-(2, 6,6-trimetyl-2-Cyklohexen-1-yl)-3-Butén-2-On, 3-PCumenyl-2-Metylpropionaldehyd, Linalool, (E)-2-Metoxy-4-(Prop-1-Enyl) Fenol, (d)-Limonén, (2E)-2-(Fenylmetylidén)Oktanal. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Udržujte horiacu sviečku v dohľade. Nikdy ju nezapaľujte na ničom alebo v blízkosti niečoho, čo sa môže vznietiť. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Pred zapálením vyberte sviečku z krabice a položte ju na stabilný, tepelne odolný povrch. Pred každým zapálením zastrihnite knôt na 0,5 cm. Všetky predmety vrátane zápaliek a odrezkov knôtu držte mimo dosahu vosku. Sviečku nenechávajte horieť dlhšie ako 3 - 4 hodiny v kuse. Pred každým opätovným zapálením nechajte sviečku vychladnúť. Sviečku zhasnite, keď zostane 0,5 cm/0,2 palca neroztopeného vosku. Sviečky používajte na vlastné riziko. Nedodržanie týchto pokynov môže mať za následok zranenie osôb a/alebo poškodenie majetku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: