Ayurveda Fragrance Sticks Duo

Iba online -10%
€55,50

dve balenia tyčiniek s vôňou do domácnosti, 2x 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Ayurveda

TÁTO SADA OBSAHUJE
The Ritual of Ayurveda
2x difúzne tyčinky - prírodné
The Ritual of Ayurveda
2x vonné tyčinky do darčekovej sady

Luxusné základné vybavenie
- Obsahuje dve plnohodnotné vonné tyčinky z radu The Ritual of Ayurveda. Umiestnite obe do jednej veľkej miestnosti a vytvorte tak nádherne prevoňanú atmosféru. Keď vám dôjdu, zaobstarajte si naše ekologické náhradné náplne. 
- Obohatené o kombináciu indickej ruže a sladkého mandľového oleja
- Inovatívne vonné tyčinky budú vydávať nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Otočte ich však, ak chcete intenzívnejší zážitok.

Vonné tyčinky Ritual of Ayurveda kombinujú základ z indickej ruže a sladkého mandľového oleja, aby váš domov príjemne prevoňali. Skvele sa hodia na použitie v celej domácnosti od obývačky cez kúpeľňu, kuchyňu až po toaletu. Použite toto duo na dosiahnutie rovnakého zážitku z vône vo viacerých miestnostiach alebo ho umiestnite do väčšej miestnosti na posilnenie aromatického účinku.
 

NEBEZPEČENSTVO: Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Odneste obsah/obal na vhodné zberné miesto. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia akejkoľvek kvapaliny ju okamžite utrite.
OBSAHUJE: Dipentén, Linalyl-acetát, Linalool, Piperonal, Cis-4-Tert-Butylcyklohexylacetát, Citronellol, 3-P-Kumenyl-2-Metylpropionaldehyd, Pin-2(10)-Ene, 1-(2, 6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-On, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimeth-yl-2-Cyklohexen-1-Yl)-3-Buten-2-On, 2-(4-Tert-Butylbenzyl)Propionaldehyd. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: