Ayurveda Refill Fragrance Sticks

€26,90

náplň do difuzéra vrátane tyčiniek, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Ayurveda
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SLADKÝ MANDĽOVÝ OLEJ
Tento aromatický olej je bohatý na proteíny a vitamíny a zároveň je jemný, vyživujúci a upokojujúci. Sladký mandľový olej vraj reguluje správnu hydratáciu pokožky. Olej je vynikajúcim základom pre telový a masážny olej.
 

INDICKÁ RŮŽA
Sladká a jemná vôňa ruže, univerzálneho symbolu čistoty a lásky, vyvoláva pozitívne pocity. Jeho vôňa má tiež upokojujúci účinok. Je to všetko, čo potrebujete na zlepšenie nálady! Rafinovaná vôňa indickej ruže má pozitívny vplyv aj na vašu pokožku!

Použite
Naplňte prázdnu nádobu na vonné tyčinky novou dávkou. Umiestnite čerstvé tyčinky do fľaše a umyte si ruky, ak prišli do kontaktu s tekutinou. Otáčanie paličiek nie je potrebné.

Vonné tyčinky na bázi indické růže a sladkého mandlového oleje. Potěšte se jemnou vůní starodávných ájurvédských ingrediencí mandlového oleje a indické růže, které působí relaxačně na tělo i duši. Ideální pro použití v celém domě od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu. Tip: Pro intenzivnější zážitek z vůně můžete vonné tyčinky kombinovat s vonnou svíčkou z řady The Ritual of Ayurveda.

Zloženie

4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Alpha-Isomethyl Ionone, Pentadecalactone, Geraniol, Geranyl Acetate, Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal, Trans-Rose Ketone-3 (Trans-Delta-Damascone), Nerol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: