Ayurveda Refill Fragrance Sticks

€27,90

náplň vonných tyčiniek 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Ayurveda

INDICKÁ RUŽA
Sladká a jemná vôňa ruže, univerzálneho symbolu čistoty a lásky, vyvoláva pozitívne pocity. Jej vôňa má tiež upokojujúci účinok. To všetko potrebujete na zlepšenie nálady. Rafinovaná vôňa indickej ruže má pozitívny vplyv aj na vašu pokožku.


SLADKÝ MANDĽOVÝ OLEJ
Tento aromatický olej je bohatý na proteíny a vitamíny, zároveň je jemný, vyživujúci a upokojujúci. Sladký mandľový olej vraj reguluje správnu hydratáciu pokožky. Olej tvorí vynikajúci základ telového a masážneho oleja.

Použitie:
Naplňte prázdnu nádobu na vonné tyčinky novou dávkou. Umiestnite čerstvé tyčinky do fľaše a umyte si ruky, ak prišli do kontaktu s tekutinou. Otáčanie tyčiniek nie je potrebné.

Vonné tyčinky na báze indickej ruže a sladkého mandľového oleja. Potešte sa jemnou vôňou starodávnych ajurvédskych ingrediencií mandľového oleja a indickej ruže, ktoré pôsobia relaxačne na telo i dušu. Ideálne na použitie v celom dome od obývacej izby cez kúpeľňu, kuchyňu až po toaletu. Tip: Pre intenzívnejší zážitok z vône môžete vonné tyčinky kombinovať s vonnou sviečkou z rady The Ritual of Ayurveda.

Zloženie: 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Alpha-Isomethyl Ionone, Pentadecalactone, Geraniol, Geranyl Acetate, Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal, Trans-Rose Ketone-3 (Trans-Delta-Damascone), Nerol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: