Wild Fig Home Perfume

€35,90

interiérový parfum, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

ČERSTVÉ FIGY

V mnohých orientálnych krajinách je figovník symbolom plodnosti a reprodukcie. Čerstvé figy sú známe svojimi hydratačnými vlastnosťami a sladkou zemitou vôňou. Vôňa čerstvých fíg pripomína teplé dni, keď je vzduch naplnený komplexnou vôňou zrelého letného ovocia z Ďalekého východu.

Použitie:

Stlačením malého okrúhleho tlačidla na boku otvoríte a zatvoríte striekaciu pištoľ. Držte ho vo zvislej polohe a rozprašujte ho po miestnosti, aby ste dosiahli dokonalú vôňu.

Tento domáci parfém, založený na vôni zrelých letných fíg, obsahuje lákavú kombináciu šťavnatých zrelých talianskych fíg zmiešaných s čínskym kosatcom a sviežimi korenistými tónmi klinčekov. Krásny izbový sprej Wild Fig dokonale dopĺňa krémové kakao a tóny indického santalového dreva.

Okamžite si prispôsobte svoju izbu jediným streknutím, aby ste kedykoľvek vytvorili povzbudzujúcu atmosféru.

Varovanie!

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE POŠKODENIA KOŽE: umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu. 

Zloženie: Cis-4-terc-butylcyklohexylacetát, linalool, alfa-izometyl-ionón.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: