Yozakura Home Perfume

Novinka
€29,90

interiérový parfum, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Yozakura
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

MIDNIGHT YOSHINO CHERRY

V tejto vôni sa miešajú zmyselné biele kvety s ambrovou gurmánskou sladkosťou vanilky a fazule tonka, čo vytvára bohatý čuchový zážitok. Jemné tóny čerešne dodávajú vôni iskrivý ovocný aspekt a pozdvihujú jej celkové čaro.

POUŽITIE

Otáčaním trysky otvárajte a zatvárajte striekacie čerpadlo. Držte ju vo zvislej polohe a rozprašujte po miestnosti, aby ste dosiahli dokonalú vôňu.

Naplňte svoj domov zmesou zmyselných bielych kvetov zmiešaných s vanilkou a jemnými čerešňami s našou limitovanou edíciou bytovej vône.Doprajte si zvodnú vôňu našej limitovanej edície bytovej vône. Jediným rozprašovačom si okamžite prispôsobíte svoju miestnosť a kedykoľvek vytvoríte povzbudzujúcu atmosféru. V tejto kreácii sa spájajú zmyselné biele kvety s ambrovou gurmánskou bohatosťou vanilky a fazule tonka. Vrchná vrstva sa trbliece jemnými aspektmi čerešňového ovocia, ktoré umocňujú celkový zážitok.

Varovanie

NEBEZPEČENSTVO. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku po ruke pre prípad potreby lekárskej pomoci.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu. OBSAHUJE linalool, linalyl acetát, benzyl salicylát, tetrametyl acetyl hydronaftalény, etyl linalool, kumarín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: