Wild Fig Mini Fragrance Sticks

€22,90

luxusné mini domáce vonné tyčinky

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Čerstvé figy

V mnohých orientálnych krajinách je figovník symbolom plodnosti a reprodukcie. Čerstvé figy sú známe svojimi hydratačnými vlastnosťami a sladkou zemitou vôňou. Vôňa čerstvých fíg pripomína teplé dni, keď je vzduch naplnený komplexnou vôňou zrelého letného ovocia z Ďalekého východu.

Ako používať

Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Ak sa ich dotknete, umyte si ruky vodou a mydlom.

Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s týmito luxusnými mini vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Vychutnajte si lákavú kombináciu šťavnatých, zrelých talianskych fíg zmiešaných s čínskym kosatcom a sviežimi korenistými akordmi klinčekov. Vôňu dopĺňajú krémové kakaové a indické santalové tóny.

Nádherne navrhnutá sklenená fľaša je tiež štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 6 týždňov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Varovanie

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Obsahuje: cis-4-terc-butylcyklohexylacetát; linalool; 3-metyl-4-(2,6,6-trimetyl-2-cyklohexén-1-yl)-3-butén-2-ón; geraniol; nerol; kumarín; pentadekán-15-olid; 1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-butén-1-ón; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-ftalenyl)etanón; citronelol; 2,4-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; (+)-(1S, 2S, 3S, 5R)-2,6,6-trimetylbicyklo[3. 1.1]heptán-3-spiro-1'-(cyklohex-2'-en-4'-ón); cyklododekán, (1-etoxyetoxy)- .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: