Wild Fig Mini Fragrance Sticks

€24,90

luxusné mini vonné tyčinky, 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

ČERSTVÉ FIGY

V mnohých orientálnych krajinách je figovník symbolom plodnosti a reprodukcie. Čerstvé figy sú známe svojimi hydratačnými vlastnosťami a sladkou zemitou vôňou. Vôňa čerstvých fíg pripomína teplé dni, keď je vzduch naplnený komplexnou vôňou zrelého letného ovocia z Ďalekého východu.

Použitie:

Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky vodou a mydlom.

Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s týmito luxusnými mini vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Vychutnajte si lákavú kombináciu šťavnatých, zrelých talianskych fíg zmiešaných s čínskym kosatcom a sviežimi korenistými tónmi klinčekov. Vôňu dopĺňajú krémové kakaové a indické santalové tóny.

Nádherne navrhnutá sklenená fľaša je tiež štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete otáčať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 6 týždňov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Varovanie!

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. 

Zloženie: cis-4-terc-butylcyklohexylacetát; linalool; 3-metyl-4-(2,6,6-trimetyl-2-cyklohexén-1-yl)-3-butén-2-ón; geraniol; nerol; kumarín; pentadekán-15-olid; 1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-butén-1-ón; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-ftalenyl)etanón; citronelol; 2,4-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; (+)-(1S, 2S, 3S, 5R)-2,6,6-trimetylbicyklo[3. 1.1]heptán-3-spiro-1'-(cyklohex-2'-en-4'-ón); cyklododekán, (1-etoxyetoxy)- .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: