White Basil Scented Candle

Iba online
€37,90

luxusná vonná sviečka, 360 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

WHITE BASIL

Povznášajúca vôňa sa otvára zeleným bylinným závanom paradajkových listov a jemnými kvetinovými akordmi bazalky a letného ovocia. Zemité základné tóny pomáhajú zjemniť trpkosť primárnej vône.

POUŽITIE

Po prvom zapálení sviečky ju nechajte horieť, kým sa neroztopí vrchná vrstva (± 3 - 4 hodiny). Tým sa dosiahne rovnomerné horenie.

Táto vôňa, ktorá prenesie zmysly do skorého rána vo vidieckej záhrade s iskrivou rosou usadzujúcou sa na tráve, sa otvára zeleným bylinným závanom paradajkových listov. Tento vrchný tón sa mieša s jemnými kvetinovými akordmi bazalky a letného ovocia a vytvára povznášajúci, elegantný štýl bezkonkurenčnej sviežosti. Nakoniec zemitejšie sekundárne a základné tóny pomáhajú zjemniť trpkosť primárnej vône a dodávajú elegantnej kompozícii zamatovú hĺbku a dlhú trvácnosť. Túto nádherne sviežu vôňu si môžete vychutnávať až 50 hodín.

Zloženie

Škodlivý pre vodné organizmy s dlhotrvajúcimi účinkami. vyhnite sa uvoľneniu do životného prostredia. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE linalyl acetát; citral; (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-butén-1-ón; tetrametyl acetylhydronaftalény; d-limonén; linalool. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: