White Basil Refill Car Air Freshener

Novinka
€19,90

náplň do vône do auta, 6 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

WHITE BASIL


Povznášajúca vôňa sa otvára zeleným bylinným závanom paradajkových listov a jemnými kvetinovými akordmi bazalky a letného ovocia. Zemité základné tóny pomáhajú zjemniť trpkosť primárnej vône.

POUŽITIE


Jednoduché nastavenie: 1) Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka osviežovača vzduchu 2) Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka 3) Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik otvorom v mriežke a upnite mriežku do držiaka 4) Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na ventilátor vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Užite si jazdu s týmito 2 náplňami do vône do auta, ktoré obsahujú bylinnú a aromatickú vôňu bielej bazalky, paradajkových listov a zemitých základných tónov. Každé balenie náplní vydrží až 6-8 týždňov a dokonale sa zmestí do štýlového dreveného držiaka.

UPOZORNENIE. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI KONTAKTE S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE: (-)-Pin-2(10)-Ene; (-)-Pin-2(3)-Ene; (E)-2-Benzylideneoktanal; 2,4-Dimetylcyklohex-3-Ene-1-Karbaldehyd; Cineol; Citral; Citronellol; D-P-Mentha-1(6); 8-dien-2-ón; geraniol; linalool; nerol; linalyl-acetát; 1-(1;2;3;4;5;6;7;8-oktahydro-2;3;8;8-tetrametyl-2-naftyl)etan-1-ón; D-limonén.

Translated with DeepL.com (free version)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: