Volcanic Crush Body Scrub

Iba online
€19,90

luxusný telový peeling, 220 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SOPEČNÝ POPOL, SLNEČNICOVÝ OLEJ A MORSKÁ SOĽ
Čierny sopečný piesok je známy svojimi detoxikačnými vlastnosťami - zabraňuje vzniku škvŕn na tele a predchádza vzniku nových. Ošetrujúca zmes slnečnicového oleja, glycerínu a vitamínu E sa jednoducho rozpustí v pokožke a dodá jej výživu a prospešné mastné kyseliny. Kryštáliky soli poskytujú prirodzený peeling pre jemnú a žiarivú pokožku a zároveň ju hĺbkovo čistia a revitalizujú.

Rafinovaný, remeselný, exfoliačný
Tento hrubý peeling s vulkanickou soľou nielenže poskytuje prirodzený peeling pre jemnú a žiarivú pokožku, ale zároveň ju hĺbkovo čistí a revitalizuje s povzbudzujúcou vôňou cédrového dreva a teplou aromatickou vôňou, ktorá na pokožke pretrváva.

Naše luxusné čistiace prostriedky

sú starostlivo vytvorené z viac ako 90 % zložiek z prírodných zdrojov, ktoré sú dokonalým prostriedkom pre žiarivú pleť. Kolekcia Scrub Therapy je dostupná len online.*

Exfoliácia, ktorú získate pri tomto peelingu, je podobná tej, ktorú by ste získali pri profesionálnej kúpeľnej liečbe. Telový peeling Volcanic Crush z novej kolekcie Scrub Therapy obsahuje drobné zrniečka čierneho vulkanického piesku, ktorý je známy svojimi detoxikačnými vlastnosťami a ktorý zabraňuje vzniku nových škvŕn na tele. Obsahuje tiež zmes slnečnicového oleja, glycerínu a vitamínu E, ktorá sa rozpúšťa v pokožke.

Tento hrubý peeling z vulkanickej soli poskytne nielen prirodzený peeling pre jemnú a žiarivú pokožku, ale aj hĺbkové čistenie a revitalizáciu pokožky s povzbudzujúcou vôňou, ktorá na pokožke dlho pretrváva.

Táto nová transformačná kolekcia vám prináša šesť peelingov s jedinečnou textúrou, ktoré sú starostlivo vyvinuté tak, aby vašej pokožke dodali oleje milujúce pokožku a vyživujúce vitamíny. Tento konkrétny peeling, starostlivo vybraný tak, aby optimálne prospieval vašej pokožke, obsahuje 94 % zložiek prírodného pôvodu. Zvyšných 6 % sú čisté a vedome laboratórne vyrobené zložky, ktoré podporujú integritu a bezpečnosť našich výrobkov.

Zloženie: Kaprylový/kapricový triglycerid, Maris Sal/morská soľ, glycerín, Helianthus Annuus (slnečnicový) olej zo semien, voda/voda, propylénglykol dipelargonát, vulkanický piesok, parfum/voňavka, kyselina citrónová, laurát sacharózy, benzylalkohol, stearát sacharózy, tokoferyl-acetát, hydroxid sodný, CI 77499 (oxidy železa), kyselina dehydrooctová, citronelol, limonén, kumarín, linalool.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: