Travel Roi d’Orient M 15ml

€17,90

Parfumovaná voda, 15 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Iconic Collection

ARABSKÝ AMBER
Jantár je skamenená živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. V parfémoch Amber Accord je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi.


BIELEJ PIŽMO
Nóty pižma sú známe svojou dlhovekosťou a abstraktnou príjemnou zmyselnosťou. Rozvíjajú okrúhle tóny so sexy a čistými akcentmi a na dotyk pripomínajú kožu.

Ako používať
Aplikujte na pulzné body, napríklad za ušami, na zápästiach, na vnútornej strane lakťov a na spodnej strane krku. Nechajte vôňu zaschnúť, netrite ju, pretože by sa vôňa zmenila.

Predstavte si dobrodružných princov zo starovekej Arábie, ktorí v noci skúmajú prašné duny studenej púšte. Lenivo fajčia šišu a ukrývajú sa v žiari tlejúceho ohňa pri pohľade na hviezdnu oblohu. V čistej elegancii tejto silnej a sofistikovanej vône je kúzlo. Vôňa Roi d'Orient, ktorá patrí do rodiny jantárových vôní, kombinuje dymový jantár a bohaté pižmo s nádychom bieleho korenia. Toto zloženie obsahuje 89,9 % zložiek prírodného pôvodu a všetky naše elegantné flakóny parfumov sa dajú úplne rozobrať, takže sú 100 % recyklovateľné.

Alkohol denát, parfum/voňavka, voda, linalool, limonén, kumarín, alfa-izometyl-ión, citronellol, geraniol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: