Travel Océan Infini W 15ml

€17,90

Parfémovaná voda, 15ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Iconic Collection

NASHI HRUŠKA
Nashi hruška obsahuje svieže zelené tóny v kombinácii so sviežosťou a sladkými akcentmi, ktoré vytvárajú jedinečnú osviežujúcu vôňu.


KONVALINKA
Konvalinky pochádzajú z miernych koralových oblastí Ázie a obsahujú jemné kvetinové tóny, ktoré sú elegantné a sofistikované, pričom zostávajú živé a svieže.

Ako používať
Aplikujte na pulzné body, napríklad za ušami, na zápästiach, na vnútornej strane lakťov a na spodnej strane krku. Nechajte vôňu zaschnúť, netrite ju, pretože by sa vôňa zmenila.

Vôňa Océan Infini je inšpirovaná vôňami krásneho Bali a spája sladkú vôňu jemných orosených vôd oceánu s osviežujúcimi ovocnými tónmi. Potešte svoje zmysly konvalinkou a hruškou nashi a povzbuďte svoju dušu teplom bieleho pižma. Táto sugestívna vôňa patrí do skupiny sviežich vôní a obsahuje 85,3 % zložiek prírodného pôvodu. Všetky naše elegantné flakóny na parfumy sú úplne rozložené, takže sú 100 % recyklovateľné.

Alkohol denat., parfum/voňavka, voda/voda, limonén, linalool, benzylsalicylát, hydroxycitronellal, citronellol, geraniol, alfa-izometyl-ión, kumarín, citral, etylhexylmetoxycinamát, butylmetoxydibenzoylmetán, etylhexylsalicylát, Parfum/voňavka, Aqua/Water, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: