Travel Maharaja d’Or M 15ml

€17,90

parfémovaná voda, 15 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Iconic Collection

CARDAMOM
Kardamón je starobylé korenie z juhovýchodnej Ázie a jedna z najstarších zložiek parfumov. Kardamón je spočiatku svieži a korenistý, ale postupne prechádza do sladkých, teplých a drevitých tónov.


VÝŤAŽOK Z BOROVICE
Tento výťažok z borovice - z borovicového esenciálneho oleja - má očisťujúci a povzbudzujúci účinok na myseľ. Tento olej vytvára vo vašej domácnosti očistnú a priateľskú atmosféru.

Ako používať
Aplikujte na pulzné body, napríklad za ušami, na zápästiach, na vnútornej strane lakťov a na spodnej strane krku. Nechajte vôňu zaschnúť, netrite ju, pretože by sa vôňa zmenila.

Tento parfém pre mužov je aromatickou poctou starovekým maharadžom, zlatým palácom a miestnemu koreniu Indie. Objavte luxusnú vôňu, ktorá v sebe ukrýva návykovú kombináciu korenistej zelenej sviežosti kardamónu, sviežej borovice a vzácneho suchého páču. Táto očarujúca vôňa patrí do skupiny drevitých vôní a obsahuje 88,1 % zložiek prírodného pôvodu. Všetky naše elegantné flakóny na parfumy sú úplne rozložené, takže sú 100 % recyklovateľné.

Alkohol denat., parfum/voňavka, voda/voda, linalool, limonén, alfa-izometyl-ión, hexyl-škoricový tón, geraniol, citronellol, citral, kumarín, izoeugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: