Travel L’Éclat U 15ml

€17,90

Parfumovaná voda, 15 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Iconic Collection

NEROLI
Neroli je názov osviežujúceho a povzbudzujúceho esenciálneho oleja, ktorý sa destiluje z voňavých kvetov horkého pomarančovníka. Svieža, jemná a sladká kvetinová vôňa má povzbudzujúce a energizujúce účinky.


MIMOSA
Mimóza, známa aj ako symbol jari, má kvetinovo-zelenú vôňu s púdrovými a medovými tónmi. Mimózy sa pestujú najmä v Maroku, Egypte, Indii a južnom Francúzsku.

Ako používať
Aplikujte na pulzné body, napríklad za ušami, na zápästiach, na vnútornej strane lakťov a na spodnej strane krku. Nechajte vôňu zaschnúť, netrite ju, pretože by sa vôňa zmenila.

Nomad z našej kolekcie parfumovaných vôd. Unisex parfém L'Éclat putuje rôznymi tónmi voňavého vesmíru a zanecháva za sebou jedinečnú vôňu, ktorá je nepolapiteľná a podmanivá. L'Éclat je založená na čistých, jemných tónoch neroli a obohatená o tóny santalového dreva, možno ju vrstviť alebo použiť samostatne a vytvoriť tak kyticu na mieru. Táto vôňa patrí do skupiny drevín a obsahuje 84 % zložiek prírodného pôvodu. Všetky naše elegantné flakóny na parfumy sa dajú úplne rozobrať, takže sú 100 % recyklovateľné.

Alkohol denát, parfum/voňavka, voda, alfa-izometyl-iónón, limonén, benzylalkohol, izoeugenol, geraniol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: