Travel Bleu Byzantin M 15ml

€17,90

parfumovaná voda, 15 m

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Iconic Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Vodná mäta
Mäta vodná sa vyskytuje na plytkých okrajoch potokov, riek, mokrých lúkach a močiaroch. Ak rastlina rastie v samotnej vode, vystupuje nad vodnú hladinu.

Čučoriedka modrá Jalovec modrý
Éterický olej z borievky modrej sa získava z bobuľovitých šišiek semien rastliny borievky. Bobuľový esenciálny olej vytvára bohatú, sviežu, ihličnatú vôňu s jemným ovocným a balzamickým pozadím.

Ako používať

Aplikujte na pulzné body, napríklad za ušami, na zápästiach, na vnútornej strane lakťov a na spodnej strane krku. Nechajte vôňu zaschnúť, netrite ju, pretože by sa vôňa zmenila.

Vodná vôňa, ktorá evokuje plávajúce vône rušného prístavného života v starobylom meste Byzancia. Východ sa stretáva so Západom, keď sa chladivá vodná mäta vrství so sviežimi aromatickými tónmi modrých bobúľ borievky a jemným charakterom čerstvého borovicového dreva. Tento očarujúci scnent patrí do rodiny sviežich vôní a obsahuje 83 % zložiek prírodného pôvodu. Všetky naše elegantné flakóny parfémov sa dajú úplne rozobrať, vďaka čomu sú 100 % recyklovateľné. Tento praktický cestovný flakón môžete ľahko naplniť naším parfémom v plnej veľkosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: