Bleu Byzantin M 50ml

€49,90

parfumovaná voda, 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Iconic Collection

VODNÁ MÄTA
Vyskytuje sa na briežkoch plytkých potokov, riek, vlhkých lúkach a močiaroch. Ak rastie priamo vo vode, vystupuje nad jej hladinu.
 

MODRÉ BOBULE BORIEVKY
Esenciálny olej z plodov borievky sa získava zo semenných šišiek borievky, ktoré pripomínajú bobule. Bobuľový esenciálny olej vytvára bohatú, sviežu, ihličnatú vôňu s jemným nádychom ovocia a balzamika.

Použitie:
Aplikujte na pulzné body, napríklad za ušami, na zápästiach, na vnútornej strane lakťov a na spodnej strane krku. Nechajte vôňu voľne pôsobiť, nerozotierajte ju, pretože by sa tým zmenila jej aróma.

Vodná aróma, ktorá evokuje vôňu rušného prístavného života v starobylom meste Byzancia. Východ sa stretáva so Západom, keď sa chladivá vodná mäta mieša so sviežimi aromatickými tónmi modrých bobúľ borievky a jemným charakterom čerstvého borovicového dreva. Táto očarujúca vôňa patrí do rodiny sviežich parfémov a obsahuje 83 % zložiek prírodného pôvodu. Všetky naše elegantné flakóny parfumov sa dajú úplne rozobrať, takže sú plne recyklovateľné.

Zloženie: Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Benzoate, Coumarin, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Citronellol. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: