Tiny Rituals - Baby Set 2024

Iba online
€18,90

detský gél na umývanie vlasov a tela 50 ml, olej do kúpeľa 50 ml, telové mlieko pre deti 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Tiny Rituals
Naše 3 obľúbené ošetrujúce produkty

Čo sa nachádza v tejto darčekovej súprave?

Táto sada obsahuje umývací gél na vlasy a telo Tiny Rituals (50 ml), olej do kúpeľa Tiny Rituals (50 ml) a telové mlieko pre deti Tiny Rituals (50 ml).

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

telové mlieko pre deti, 50 ml

Baby body lotion, 50 ml

Čím je výnimočný
Intenzívne vyživujúce telové mlieko, ktoré udržuje pokožku vášho dieťaťa jemnú a hydratovanú po celý deň. Je špeciálne vyvinuté pre bábätká, takže je veľmi jemné, zvláčňujúce a upokojujúce. Mlieko je starostlivo vyvinuté z jemných, prírodných, rastlinných zložiek, ako je sladký mandľový olej a ryžové mlieko, ktoré pomáhajú chrániť prirodzenú kožnú bariéru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

detský gél na umývanie vlasov a tela, 50 ml

Baby hair & body wash, 50 ml

Čím je výnimočný
Jemný penivý šampón a umývací prípravok na telo, ktorý dodáva pokožke potrebnú hydratáciu a zároveň ju šetrne čistí od hlavy až po päty. Obohatený o prírodný mandľový olej a ryžové mlieko, ktoré vyživujú pokožku a zabraňujú jej vysušovaniu. Šetrný k očiam, neštípe a ľahko sa oplachuje. Vďaka jemným zložkám vytvára tento výrobok jemnú penu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

olej do kúpeľa, 75 ml

Bath oil, 75 ml

Čím je výnimočný
Upokojujúci, nemastný olej do kúpeľa, ktorý šetrí a chráni jemnú pokožku vášho dieťaťa. Rastlinné oleje z mandlí, avokáda a slnečnice pomáhajú obnoviť kožnú bariéru a udržiavať pokožku pružnú a dokonale jemnú. Pridané výživné ryžové mlieko pomáha zmierniť zapareniny. Toto jemné zloženie je šetrné k očiam, neštípe a ľahko sa oplachuje. Nalejte niekoľko kvapiek oleja do vody vo vani a premiešajte, aby sa rovnomerne rozotrel.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

Ryžové mlieko
Ryža je v celej Ázii symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.

Sladký mandľový olej
Tento aromatický olej bohatý na bielkoviny a vitamíny je zároveň jemný, vyživujúci a upokojujúci. Olej zo sladkých mandlí reguluje úroveň vlhkosti pokožky. Olej je vynikajúcim základom pre telový a masážny olej.

4/4

EXKLUZÍVNE SADY

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Naše udržateľné darčekové balenia sú pripravené na darovanie. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza z dobre obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami.

Doprajte novopečenej mamičke alebo oteckovi jemnú starostlivosť o ich bábätko s touto darčekovou súpravou. Nájdete v nej umývací prípravok na vlasy a telo, olej do kúpeľa a telové mlieko, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre citlivú detskú pokožku. Všetky tieto jemné a bezpečné výrobky boli dermatologicky testované a majú neutrálne pH. Táto súprava je dostatočne malá na to, aby sa zmestila do poštovej schránky, a predstavuje dokonalý darček pre dokonalý malý zázrak.

Vychutnajte si malé každodenné okamihy so svojím bábätkom a premeňte ich na významné chvíle. Tento balík starostlivosti o bábätko a mamičku je špeciálne vyvinutý na bezpečné a jemné čistenie, ochranu a výživu aj tej najjemnejšej pokožky. Vôňa výrobkov Tiny Rituals neobsahuje alergény a je špeciálne vyvinutá pre bábätká. Sladké mandľové a ryžové mlieko zjemňujú pokožku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: