Amsterdam Collection Gift Set

Iba online
€49,90

sprchová pěna 200 ml, tělový krém 220 ml, sprej na tělo 50 ml 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Amsterdam Collection
NAŠE 3 NAJOBĽÚBENEJŠIE PRODUKTY

Čo sa nachádza v darčekovej súprave?

Kolekcia Amsterdam pomáha upokojovať a vyživovať pokožku vďaka krásnym tulipánom a na antioxidanty bohatému yuzu.

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

Sprchová pena

foaming shower gel, 200 ml
renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

Telový krém

body cream, 220 ml

Čím je výnimočný
Bohatý a výživný krém kombinujúci blahodarné japonské yuzu a tulipán zanecháva pokožku hodvábne jemnú na dotyk.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

Sprej na vlasy a telo

hair and body mist, 50 ml

Čím je výnimočný
Vychutnajte si nádhernú vôňu japonského yuzu a tulipánov. Zloženie bez alkoholu je ideálne na použitie na citlivú pokožku a nefarbí textílie.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

TULIPAN
Kvetina, ktorá sa nachádza všade v Holandsku a ktorá sa stala národným symbolom Holandska. Keď sa však tulipány prvýkrát dostali do Amsterdamu z Osmanskej ríše, tieto nádherné kvety sa považovali za skutočný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu je citrusový strom a ovocie pochádzajúce z východnej Ázie. Šťava z yuzu, cenená pre svoju priaznivú výživovú hodnotu, sa často používa na relaxáciu. Je mimoriadne bohatá na antioxidanty a je známa svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi účinkami na pokožku.

4/4

EXKLUZÍVNE SADY

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Škatuľu z našej udržateľnej darčekovej sady možno opätovne použiť ako luxusný úložný box - ideálny na ukladanie fotografií, listov alebo iných predmetov. Všetok použitý papier má certifikát FSC a pochádza zo starostlivo obhospodarovaných lesov s najvyššími environmentálnymi a sociálnymi normami.

Japonské yuzu a tulipány vás prenesú do obdobia, keď Ázia prvýkrát ovplyvnila život obyvateľov Amsterdamu. Obsahuje sprchovú penu, telový krém a telový sprej. Nádherný dizajn darčekovej krabičky bol inšpirovaný jedinečnou modrou vázou Delft zo 17. storočia, ktorá odráža ázijské vplyvy, ktoré zmenili život Holanďanov, ako aj umenie a dekorácie zlatého veku. Táto nádherná a exkluzívna darčeková súprava je ideálna pre priateľa alebo člena rodiny alebo na potešenie seba!

Pena do sprchy z kolekcie Amsterdam. Tlaková nádoba: pri zahriatí môže prasknúť. Vyhnite sa striekaniu do očí. Pri postriekaní očí: niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. 5,5 % hmotnosti obsahu je horľavých.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: