Sweet Jasmine Scented Candle

Novinka Iba online
€99,90

luxusná vonná sviečka, 1600 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

JASMIN


Jasmín je oveľa viac, než naznačuje jeho sladká, romantická vôňa. Pomáha vám relaxovať a jeho vôňa dodáva vášmu životu pocit pokoja.

POUŽITIE

Vytvorte si doma pocit pokoja so sviečkou s vôňou sladkého jazmínu z našej súkromnej kolekcie. Iskrivé a živé ovocné vrchné tóny čerstvých citrusov a bobuľovín vedú k elegantným kvetinám, ako je pivonka a muguet. Eleganciu a hrejivosť vôni dodáva aj santalové drevo. Elegantná zlatá sklenená nádoba sa pýši kovovým, matným povrchom, ktorý vám umožní vychutnať si jemné mihotanie sviečky umiestnenej vo vnútri. Matný vonkajší povrch dodáva sviečke nádych sofistikovanosti, vďaka čomu je dokonalým doplnkom každého interiéru, či už vo vašom osobnom priestore alebo darovaná ako darček. Táto sviečka má dobu horenia až 120 hodín. Po jej vyčerpaní môžete nádobu znovu použiť ako elegantnú nádobu na kvety, ceruzky alebo štetce.

Naplňte svoj domov nádhernou romantickou zmesou kvetov, pikantného ovocia a teplých drevitých tónov s touto luxusnou vonnou sviečkou.

Upozornenie

Škodlivá pre vodné organizmy s dlhotrvajúcimi účinkami. uchovávajte mimo dosahu detí. Obsah/obal odovzdajte do zberne nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE (etoxymetoxy)cyklodekán; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; d-Limonene; Geraniol, Linalool; Linalyl Acetate; Octabenzone; α-Methyl-1,3-Benzodioxole-5-Propionaldehyde. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: