Sweet Jasmine Fragrance Sticks

€49,90

luxusné vonné tyčinky do domácnosti

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

JASMIN
Jasmín je oveľa viac, než naznačuje jeho sladká, romantická vôňa. Pomáha vám relaxovať a jeho vôňa dodáva vášmu životu pocit pokoja.

Ako používať
Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Ak sa ich dotknete, umyte si ruky vodou a mydlom.

Vytvorte si doma sladkú a romantickú atmosféru s týmito luxusnými vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Základné tóny sú iskrivé a žiarivé ovocné vrchné tóny čerstvých citrusov a bobuľovín, ktoré prechádzajú do elegantných kvetín, ako je pivonka a muguet. Santalové drevo dodáva vôni eleganciu a hrejivosť.

Nádherne navrhnutá sklenená fľaša je tiež štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli krútiť. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône. Obsah balenie je 450 ml.

Zloženie: limonén, linalool, linalyl-acetát, metylendioxyfenylmetylpropanal, geraniol, citronellol, l-beta-pinen, tetrametyl acetylhydronaftalény, dihydro pentametylindanón, cinnamaldehyd, trans-róza ketón-3, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-buten-1-ón.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: