Sweet Jasmine Fragrance Sticks

€54,90

luxusné vonné tyčinky, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

JAZMÍN
Znamená oveľa viac, než naznačuje jeho sladká, romantická vôňa. Pomáha vám relaxovať a jeho vôňa dodáva pocit pokoja.

Použitie:
Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčaním tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky vodou a mydlom.

Vytvorte si doma sladkú a romantickú atmosféru s týmito luxusnými vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Základné tóny sú iskrivé a žiarivé ovocné vrchné tóny čerstvých citrusov a bobuľovín, ktoré prechádzajú do elegantných kvetín, ako je pivonka a muguet. Santalové drevo dodáva vôni eleganciu a hrejivosť.

Nádherne navrhnutá sklenená fľaša je tiež štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Vonné tyčinky uvoľňujú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône. Obsah balenie je 450 ml.

Zloženie: limonén, linalool, linalyl-acetát, metylendioxyfenylmetylpropanal, geraniol, citronellol, l-beta-pinen, tetrametyl acetylhydronaftalény, dihydro pentametylindanón, cinnamaldehyd, trans-róza ketón-3, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-buten-1-ón.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: