Suede Vanilla Scented Candle 2500g

Novinka Iba online
€149,90

luxusná vonná sviečka, 2500 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

VANILKA
Táto zmyselná vôňa je teplá a aromatická vôňa, ktorá sa otvára sviežou vôňou šalvie, srdcom s tónmi semišu a končí základom upokojujúcej vanilky.

POUŽITIE

Vytvorte si doma pocit pokoja s luxusnou sviečkou s vôňou vanilkového semišu. Táto vonná sviečka je skutočným pútačom pozornosti v domácnosti a poskytuje explóziu vône do väčších miestností, ako je obývacia izba alebo veľká chodba. Táto zmyselná vôňa kombinuje sladkú a upokojujúcu vôňu vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Túto vôňu si môžete vy a vaši blízki užívať až 150 hodín. Sklenená nádobka vo farbe šampanského sa pýši kovovým, polopriehľadným povrchom, ktorý vám umožní sledovať jemné mihotanie plameňa. Dokonale sa hodí k rôznym štýlom interiéru, či už vylepšuje váš osobný obytný priestor, alebo je ponúkaný ako darček. Po zapálení sviečky môžete nádobu znovu použiť ako štýlovú nádobu na kvety, ceruzky alebo štetce.

Upokojte svoju myseľ a vytvorte si pocit pokoja s upokojujúcou vôňou tejto trojkrídlovej luxusnej sviečky z našej súkromnej kolekcie. Vytvorte si doma pocit pokoja s touto luxusnou sviečkou s vôňou semišovej vanilky. Táto vonná sviečka je skutočným pútačom pozornosti pre domácnosť, pretože poskytuje explóziu vône väčším miestnostiam, ako je obývacia izba alebo veľká chodba. Táto zmyselná vôňa kombinuje sladkú a upokojujúcu vôňu vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Túto vôňu si môžete vy a vaši blízki užívať až 150 hodín. Sklenená nádobka vo farbe šampanského sa pýši kovovým, polopriehľadným povrchom, ktorý vám umožní sledovať jemné mihotanie plameňa. Dokonale sa hodí k rôznym štýlom interiéru, či už vylepšuje váš osobný obytný priestor, alebo je ponúkaný ako darček. Po zapálení sviečky môžete nádobu znovu použiť ako štýlovú nádobu na kvety, ceruzky alebo štetce.

Upozornenie
Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. vyhnite sa uvoľneniu do životného prostredia. Obsah/kontajner odovzdajte do zberne nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE (+)-(1S, 2S, 3S, 5R)-2,6,6-trimetylbicyklo[3.1.1]heptán-3-spiro-1´-(cyklohex-2´-en-4´-ón); 1-
(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetrametyl-2-Naphthyl)Ethan-1-one; 3,7-Dimethylnon-1,6-dien-3-ol; Citronellol; Coumarin; Heptanal, 2-(fenylmetylén)-, (2E)-; Octabenzone. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: