Suede Vanilla Scented Candle 1000g

€64,90

luxusná vonná sviečka XL, 1000 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

VANILKA

Táto zmyselná vôňa je teplá a aromatická vôňa, ktorá sa otvára sviežou vôňou šalvie, srdcom s tónmi semišu a končí základom upokojujúcej vanilky.

POUŽITIE

Po prvom zapálení sviečky ju nechajte horieť, kým sa neroztopí vrchná vrstva (± 3 až 5 hodín). Tým sa dosiahne rovnomerné horenie. Tip: pri každom zapálení sviečky zastrihnite knôty, aby sviečka lepšie horela.

Vytvorte si doma pocit pokoja s luxusnou sviečkou s vôňou semišovej vanilky. Táto XL vonná sviečka je skutočným pútačom pozornosti v domácnosti a poskytuje explóziu vône do väčších miestností, ako je obývacia izba alebo veľká chodba. Táto zmyselná vôňa kombinuje sladkú a upokojujúcu vôňu vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Túto vôňu si môžete vy a vaši blízki užívať až 70 hodín.

UPOZORNENIE. 
Môže spôsobiť alergickú reakciu pokožky. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V prípade podráždenia pokožky alebo vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Obsahuje 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; Amyl Cinnamic Aldehyde; Ethyllinalool; Citronellol; (+)-(1S,2S,3S,5R)-2,6,6-Trimethylbicyclo[3. 1.1]Heptane-3-Spiro-1'-(Cyclohex-2'-En-4'-One); [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyclohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-One ; Chromen-2-One.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: