Smooth Violet Mini Fragrance Sticks

€22,90

luxusné mini domáce vonné tyčinky

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

FIALKA
Fialové listy poskytujú relaxačnú, upokojujúcu a upokojujúcu vôňu. V mnohých kultúrach sa považuje za afrodiziakum a je veľmi zmyselná. Je sladká a púdrová, s nepopierateľným kvetinovým a jemným nádychom.

Ako používať
Do fľaštičky s vôňou vložte priložené tyčinky, ktoré absorbujú olej. Nechajte vonné tyčinky prirodzene zaplniť miestnosť. Vonné tyčinky umožňujú priebežné odparovanie oleja a vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmito nádherne navrhnutými mini vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Naša vôňa Smooth Violet poskytuje relaxačnú a upokojujúcu vôňu, ktorá kombinuje ovocné akcenty s kvetinovými prvkami, ako sú okvetné lístky ruže a fialky. Sandálové drevo a jemné tóny pačuli, pižma a jantáru dodávajú vôni hrejivosť.

Táto miniatúrna veľkosť je ideálna pre menšie miestnosti alebo pre ľahšiu vôňu vo väčších miestnostiach. Tyčinky difuzéra nie je potrebné otáčať, ale ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete ich otáčať tak často, ako sa vám páči. Vychutnajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až na 6 týždňov a skombinujte tento trstinový difuzér s príslušnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Poznámka: častým otáčaním tyčiniek sa olej spotrebuje rýchlejšie.
Tip: Ak sa vám podarí vyčistiť vonnú tyčinku, môžete ju použiť na výrobu vlastnej: V menších miestnostiach alebo ak chcete, aby olej vydržal dlhšie, nepoužívajte všetky priložené vonné tyčinky.

Zloženie: 4-terc-butylcyklohexylacetát, linalool, (E)-2-benzylideneoktanal, citronellol, geraniol, geranylacetát, reakčná hmotnosť 3,5-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu a 2,4-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu, 3-Methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyklohexen-1-yl)-3-buten-2-on, Nerol, α-Methyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd, (-)-Pin-2(10)-en, Cinnamaldehyd, [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyklohex-3-en-1-yl)but-2-en-1-on.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: