Smooth Violet Mini Fragrance Sticks

€24,90

luxusné mini domáce vonné tyčinky, 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

FIALKA
Fialové listy poskytujú relaxačnú a upokojujúcu vôňu. V mnohých kultúrach sa považuje za afrodiziakum a je veľmi zmyselná. Je sladká a púdrová s nepopierateľným kvetinovým a jemným nádychom.

Použitie:
Do fľaštičky s vôňou vložte priložené tyčinky, ktoré absorbujú olej. Nechajte vonné tyčinky prirodzene zaplniť miestnosť. Vonné tyčinky priebežne odparujú olej a vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky mydlom a vodou.

Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmito nádherne navrhnutými mini vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Naša vôňa Smooth Violet poskytuje relaxačnú a upokojujúcu vôňu, ktorá kombinuje ovocné akcenty s kvetinovými prvkami, ako sú okvetné lístky ruže a fialky. Santalové drevo a jemné tóny pačuli, pižma a jantáru dodávajú vôni hrejivosť.

Táto miniatúrna veľkosť je ideálna pre menšie miestnosti alebo pre ľahšiu vôňu vo väčších miestnostiach. Tyčinky difuzéra nie je potrebné otáčať, ale ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete ich otáčať tak často, ako sa vám páči. Vychutnajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až na 6 týždňov a skombinujte tento trstinový difuzér s príslušnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Poznámka: Častým otáčaním tyčiniek sa olej spotrebuje rýchlejšie.
Tip: Ak sa vám podarí vyčistiť flaštičku, môžete ju použiť na výrobu vlastného difuzéra. Nepoužívajte všetky priložené vonné tyčinky v menších miestnostiach alebo ak chcete, aby olej vydržal dlhšie.

Zloženie: 4-terc-butylcyklohexylacetát, linalool, (E)-2-benzylideneoktanal, citronellol, geraniol, geranylacetát, reakčná hmotnosť 3,5-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu a 2,4-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu, 3-Methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyklohexen-1-yl)-3-buten-2-on, Nerol, α-Methyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd, (-)-Pin-2(10)-en, Cinnamaldehyd, [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyklohex-3-en-1-yl)but-2-en-1-on.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: