Smooth Violet Fragrance Sticks

€54,90

luxusné vonné tyčinky, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

FIALKA
Fialové listy poskytujú relaxačnú a upokojujúcu vôňu. V mnohých kultúrach sa považuje za afrodiziakum a je veľmi zmyselná. Je sladká a púdrová, s nepopierateľným kvetinovým a jemným nádychom.

Použitie:
Do fľaštičky s vôňou vložte priložené tyčinky, ktoré absorbujú olej. Nechajte vonné tyčinky prirodzene rozvoňať miestnosť. Vonné tyčinky priebežne odparujú olej a vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Po kontakte s tyčinkami si umyte ruky mydlom a vodou.

Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmito nádherne navrhnutými vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Naša vôňa Smooth Violet poskytuje relaxačnú a upokojujúcu vôňu, ktorá kombinuje ovocné akcenty s kvetinovými prvkami, ako sú okvetné lístky ruže a fialky. Santalové drevo a jemné tóny pačuli, pižma a jantáru dodávajú vôni hrejivosť.

Difúzne tyčinky nie je potrebné otáčať, ale ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete ich otáčať tak často, ako sa vám páči. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a skombinujte tento trstinový difuzér s príslušnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Poznámka: Častým otáčaním tyčiniek sa olej spotrebuje rýchlejšie.
Tip: Ak sa vám podarí vyčistiť flaštičku, môžete ju použiť na výrobu vlastnej vône. Nepoužívajte všetky priložené vonné tyčinky v menších miestnostiach alebo ak chcete, aby olej vydržal dlhšie.

Zloženie: 4-terc-butylcyklohexylacetát, linalool, (E)-2-benzylideneoktanal, citronellol, geraniol, geranylacetát, reakčná hmotnosť 3,5-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu a 2,4-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu, 3-Methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyklohexen-1-yl)-3-buten-2-on, Nerol, α-Methyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd, (-)-Pin-2(10)-en, Cinnamaldehyd, [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyklohex-3-en-1-yl)but-2-en-1-on.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: