Sakura Scent Booster & Softener in 1

€12,90

luxusný zmäkčovač tkanín, 750 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.
 

ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonská čerešňa) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov bol čerešňový kvet vždy symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa má nádherné relaxačné účinky.

POUŽITE
Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny na obale, aby ste určili správne množstvo. Odporúčané dávkovanie je 25-35 ml. Pridajte do zásobníka práčky alebo umiestnite uzáver s prípravkom vo vnútri na oblečenie. Vaše oblečenie bude čisté a svieže.

Dodajte svojmu oblečeniu a bielizni jedinečnú vôňu s naším prípravkom na zvýraznenie vône a zmäkčovačom tkanín 2 v 1 od spoločnosti The Ritual of Sakura. Obsahuje dlhotrvajúcu, sladkú a kvetinovú vôňu čerešňového kvetu a ryžového mlieka. Jemný posilňovač vône a zmäkčovač tkanín možno používať so všetkými pracími prostriedkami a na všetky typy tkanín a vydrží približne 30 pracích cyklov. Stačí pridať 25-35 ml do priehradky dávkovača práčky a spustiť preferovaný program. Vaše veci budú po vypraní čisté, mäkké a príjemne prevoňané kvetmi.

Zloženie

Voda, dihydrogenovaný palmoyletylhydroxyetylmonium methosulfát a dipalmoyletylhydroxyetylmonium methosulfát, izopropylalkohol, chlorid horečnatý, polyéter-aminofunkčná silikónová emulzia, celuláza, kyselina mliečna, parfum, alfa-izometyl-ionón, benzylsalicylát, škoricový alkohol, citronellol, kumarín, geraniol, hexylškoricový olej, linalool, limonén, benzylbenzoát.

Varovanie

Obsahuje hexylcinnamal, benzylsalicylát, linalool, kumarín, citronelol, pentadekalaktón. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku po ruke pre prípad lekárskej pohotovosti. Odneste obsah/obal na príslušné zberné miesto odpadu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: