Sport Refill Car Perfume

€18,90

náplň vône do auta, 6 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Sport

KOŽA A PAČULI
Vôňa kože pripomína prírodnú surovosť. Jej aróma je silná, ale zároveň jemná s tónmi, ktoré dodávajú dymový, tabakový a drevitý nádych. Pačuli sa v Indii považuje za veľmi dôležitú zložku mnohých nápojov lásky. Vlastne to nie je prekvapujúce, keď vezmeme do úvahy ťažké tóny pižma a zeme, ktoré vyčarujú niečo hlboko zmyselné.

Použitie:
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik otvorom v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5. Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6. Pricvaknite držiak na prieduch vášho vozidla 7. Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Naša kolekcia Sport bola vytvorená pomocou technológie Power Recharge. Táto vôňa so sviežimi tónmi citrusov, bergamotu a mäty piepornej je navrhnutá tak, aby ste sa cítili nabití energiou.

Užite si jazdu s týmito 2 náplňami vône do auta, ktorých základom je dymová vôňa kože, hrejivých fazuliek tonka a bylinného pačuli. Každé balenie náplní vydrží 6 až 8 týždňov a perfektne sa zmestí do štýlového dreveného držiaka.

Zloženie: L-beta-pinen, L-alfa-pinen, trimetylpropylcyklohexánpropanol, 2,4-dimetyl-3-cyklohexénkarboxaldehyd, alfa-izometyl-ión, acetylcedrén, eukalyptol, cis-3-hexenylmetylkarbonát, citronellol, Kumarín, limonén, metyl-dihydroxy-dimetylbenzoát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal, vetiverol, X4-tert-butylcyklohexylacetát, etyl-linalool, tetrametyl acetylhydronaftalény, cedrol metyléter.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: