Refill Sport Car Perfume

€15,90

náhradná náplň do vône do auta, 2x3gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Sport
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

KOŽA + PAČULI
Vôňa kože pripomína prírodnú surovosť. Jeho parfém je silný, ale zároveň jemný s akordmi, ktoré dodávajú dymové, tabakové a drevité akcenty. Pačuli sa v Indii považuje za veľmi dôležitú zložku mnohých nápojov lásky. Vlastne to nie je prekvapujúce, keď vezmeme do úvahy dusné tóny pižma a zeme, ktoré vyčarujú niečo hlboko zmyselné.

POUŽITE
1. Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka parfumu do auta. 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik otvorom v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na ventilátor vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Naša kolekcia Sport bola vytvorená pomocou technológie Power Recharge. Táto vôňa so sviežimi tónmi citrusov, bergamotu a mäty je navrhnutá tak, aby ste sa cítili povzbudení.

Užite si jazdu s týmito 2 náplňami do parfému do auta, ktorých základom je dymová vôňa kože, hrejivých fazuliek tonka a bylinného pačuli. Každé balenie náplní vydrží až 6-8 týždňov a perfektne sa zmestí do štýlového dreveného držiaka.

Zloženie

L-beta-pinen, L-alfa-pinen, trimetylpropylcyklohexánpropanol, 2,4-dimetyl-3-cyklohexénkarboxaldehyd, alfa-izometyl-ión, acetylcedrén, eukalyptol, cis-3-hexenylmetylkarbonát, citronellol, Kumarín, limonén, metyl-dihydroxy-dimetylbenzoát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal, vetiverol, X4-tert-butylcyklohexylacetát, etyl-linalool, tetrametyl acetylhydronaftalény, cedrol metyléter.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: