Sport Car Perfume

€20,90

vôňa do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Sport

KOŽA A PAČULI
Vôňa kože pripomína prírodnú surovosť. Jej aróma je silná, ale zároveň jemná s tónmi, ktoré dodávajú dymový, tabakový a drevitý nádych. Pačuli sa v Indii považuje za veľmi dôležitú zložku mnohých nápojov lásky. Vlastne to nie je prekvapujúce, keď vezmeme do úvahy ťažké tóny pižma a zeme, ktoré vyčarujú niečo hlboko zmyselné.

Použitie:
1) Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány. 2) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe. 3) Pricvaknite vôňu na jednotku prieduchu v aute. 4) Upravte nastavenie ventilátora, aby ste mohli regulovať intenzitu vône.

Naša kolekcia Sport bola vytvorená pomocou technológie Power Recharge. Táto vôňa so sviežimi tónmi citrusov, bergamotu a mäty piepornej je navrhnutá tak, aby ste sa cítili nabití energiou.

Život je cesta! Užite si ju s vôňou do auta, ktorého základom je dymová vôňa kože, hrejivých fazuliek tonka a bylinného pačuli. Vôňa vydrží 6 až 8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z ventilátora vášho auta. Vôňa do auta sa dodáva so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno po zakúpení náplne parfému znovu použiť.

Zloženie: L-beta-pinen, L-alfa-pinen, trimetylpropylcyklohexánpropanol, 2,4-dimetyl-3-cyklohexénkarboxaldehyd, alfa-izometyl-ión, acetylcedrén, eukalyptol, cis-3-hexenylmetylkarbonát, citronellol, Kumarín, limonén, metyl-dihydroxy-dimetylbenzoát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal, vetiverol, X4-tert-butylcyklohexylacetát, etyl-linalool, tetrametyl acetylhydronaftalény, cedrol metyléter.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: