Sport Car Perfume

€18,90

parfém do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Sport
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

KOŽA A PAUČULI
Vôňa kože pripomína prírodnú surovosť. Jeho parfém je silný, ale zároveň jemný s akordmi, ktoré dodávajú dymové, tabakové a drevité akcenty. Pačuli sa v Indii považuje za veľmi dôležitú zložku mnohých nápojov lásky. Vlastne to nie je prekvapujúce, keď vezmeme do úvahy dusné tóny pižma a zeme, ktoré vyčarujú niečo hlboko zmyselné.

POUŽITE
1) Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány. 2) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe. 3) Pricvaknite vôňu na jednotku ventilátora v aute. 4) Upravte nastavenie ventilátora, aby ste mohli regulovať intenzitu vône.

Naša kolekcia Sport bola vytvorená pomocou technológie Power Recharge. Táto vôňa so sviežimi tónmi citrusov, bergamotu a mäty je navrhnutá tak, aby ste sa cítili povzbudení.

Život je cesta, užite si ju s vôňou do auta, ktorého základom je dymová vôňa kože, hrejivých fazuliek tonka a bylinného pačuli. Vôňa vydrží až 6-8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z ventilátora vášho auta. Parfém do auta sa dodáva so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno po zakúpení náplne parfému znovu použiť.

Zloženie

L-beta-pinen, L-alfa-pinen, trimetylpropylcyklohexánpropanol, 2,4-dimetyl-3-cyklohexénkarboxaldehyd, alfa-izometyl-ión, acetylcedrén, eukalyptol, cis-3-hexenylmetylkarbonát, citronellol, Kumarín, limonén, metyl-dihydroxy-dimetylbenzoát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal, vetiverol, X4-tert-butylcyklohexylacetát, etyl-linalool, tetrametyl acetylhydronaftalény, cedrol metyléter.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: