Refill Sakura Car Perfume

€15,90

náplň do vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Ako používať

1. Odstráňte mriežku zo zadnej strany držiaka vône do auta 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor mriežky a upnite mriežku do držiaka 4. Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány 5. Zaklapnite klip na držiak v preferovanej polohe 6. Zaklapnite držiak na ventilátor vášho auta 7. Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Užite si jazdu s týmito 2 náplňami do vône do auta, ktorých základom je obnovujúca vôňa čerešňového kvetu a ryžového mlieka. Každé balenie náplne vydrží až 6-8 týždňov a perfektne sa zmestí do štýlového dreveného držiaka.+

Zloženie: (E)-1-(2,6,6-trimethy1-2-Cydohexen-1-Yl)-2-Buten-1-One, Pentamethylheptenone, 2, 4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Cyclamen Aldehyde, Benzvl Salicylate, Carvone, Geraniol, Linalool, Nerol, Heliotropine, Undecylenal.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: