Sakura Refill Car Air Freshener

€18,90

náhradná náplň vône do auta, 6 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Použitie:

1. Odstráňte mriežku zo zadnej strany držiaka vône do auta 2. Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka 3. Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor mriežky a pripnite mriežku do držiaka 4. Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány 5. Zaklapnite klip na držiak v preferovanej polohe 6. Zaklapnite držiak na prieduch vášho auta 7. Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Užite si jazdu s týmito 2 náplňami vôní do auta, ktorých základom je regenerujúca vôňa čerešňového kvetu a ryžového mlieka. Každé balenie náplne vydrží 6 až 8 týždňov a perfektne sa zmestí do štýlového dreveného držiaka.

Zloženie: (E)-1-(2,6,6-trimethy1-2-Cydohexen-1-Yl)-2-Buten-1-One, Pentamethylheptenone, 2, 4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Cyclamen Aldehyde, Benzvl Salicylate, Carvone, Geraniol, Linalool, Nerol, Heliotropine, Undecylenal.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: