Precious Amber Fragrance Sticks

€54,90

luxusné vonné tyčinky, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

JANTÁR

Je skamenená živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. Pri použití v parfémoch je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi.

Použitie:

Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky vodou a mydlom.

Premeňte svoj domov na svätyňu s týmito luxusnými vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Aromatické úvodné tóny borievky a sviežeho kardamónu majú korenisté srdce zmiešané s opulentným ylang ylang, po ktorom nasleduje pačuli, vetiver a bohaté jantárové tóny. Nádherne navrhnuté sklenené fľaše sú štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova.

Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Varovanie!

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Obal alebo etiketu výrobku majte poruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou.Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu. Obsahuje: etanol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: