O nás

Kdo jsme

Sú všade, každý deň, a čakajú, že ich objavíte. Drobné okamihy, ktoré všetci prehliadame, ale ktoré v skutočnosti majú silu vdýchnuť nášmu dňu krásu. V Rituals veríme, že ak si tieto okamihy lepšie uvedomíme, môžeme sa s nimi stať prítomnejšími....

Sú všade, každý deň, a čakajú, že ich objavíte. Drobné okamihy, ktoré všetci prehliadame, ale ktoré v skutočnosti majú silu vdýchnuť nášmu dňu krásu. V Rituals veríme, že uvedomenie si týchto okamihov je kľúčom k šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu. Preto sme vytvorili Umenie oduševneného života, kompas, ktorý vás povedie na ceste osobnej pohody a pomôže vám nájsť dokonalú rovnováhu tela, mysle a duše. Dúfame, že vám prostredníctvom ľahko realizovateľných postupov a malých návykov pomôžeme nájsť momenty pozitívneho naladenia, pokoja a šťastia vo vašom každodennom živote.

Naše produkty

Inšpirovaní múdrosťou a tradíciami starovekých kultúr sme vytvorili rozsiahlu kolekciu luxusnej a zároveň cenovo dostupnej kozmetiky pre domácnosť a telo. Dúfame, že obohatíme váš život o jedinečné výrazné vône, ktoré sú starostlivo navrhnuté a skomponované najlepšími svetovými parfumérmi.
NAKUPOVAŤ TERAZ

Darčekové sady

Či už kupujete darček pre seba alebo pre niekoho iného, výber dokonalého darčeka je vďaka našej luxusnej kolekcii výrobkov pre domácnosť a telo hračka. So značkou Rituals darujete viac než len darček; darujete zážitok z nachádzania šťastia v tých najmenších veciach. Veríme, že práve takto vznikajú zmysluplné momenty.
NAKUPOVAŤ TERAZ

Pridajte sa k tímu Rituals

Preskúmajte naše dostupné pracovné príležitosti a objavte jedinečné skúsenosti, ktoré vám naša značka ponúka.

PRÁVE TERAZ NIKOHO NEHĽADÁME