Mehr Fragrance Sticks

€29,90

difuzér, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SLADKÁ ORANŽOVÁ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zlepší náladu a dodá energiu.


CEDARWOOD
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo a myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédrového dreva má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže rozjasniť a pozdvihnúť dušu.

POUŽÍVAJTE
Vložte elegantné prírodné tyčinky do fľaštičky naplnenej parfumom. Tento výrobok nevyžaduje otáčanie paličiek. Ak však chcete dosiahnuť intenzívnejší zážitok z vône, otáčajte tyčinky, kedykoľvek chcete. Potom si umyte ruky mydlom a vodou. Upozornenie: ak budete tyčinky často striedať, môžu vydržať menej ako 3 mesiace.

Vonné tyčinky Ritual of Mehr sú prirodzeným a štýlovým spôsobom, ako prevoňať svoj domov. Po vložení do fľaše tyčinky prirodzene a jemne prevonia miestnosť cédrovým drevom, sladkým pomarančom a nádychom teplého korenia. Táto luxusná interiérová vôňa je ideálna na použitie kdekoľvek v domácnosti, od obývačky cez kúpeľňu, kuchyňu až po spálňu. Táto osviežujúca vôňa vydrží približne 3 mesiace.

Upozornenie
NEBEZPEČENSTVO: Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Obal alebo etiketu výrobku majte poruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Odneste nádobu s obsahom na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu difuzéra s nábytkom, kožou alebo drevom. V prípade rozliatia kvapaliny ju okamžite odstráňte. OBSAH: Cedrol metyléter, tetrametyl acetyl hydronaftalény, cinnamyl cinnamát, citronellol, eugenol, geraniol, linalool, linalyl acetát, Α-metylcinnamaldehyd. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: