Mehr Fragrance Sticks

€30,90

difuzér, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr

SLADKÝ POMARANČ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zdvihne náladu a dodá energiu.


CÉDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo i myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédra má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže prežiariť a povzbudiť vašu dušu.

Použitie:
Vložte elegantné prírodné tyčinky do fľaštičky naplnené parfumom. Tento produkt nevyžaduje otáčanie tyčiniek. Pokiaľ však chcete dosiahnuť intenzívnejší zážitok z vône, otočte tyčinky, kedykoľvek budete chcieť. Potom si umyte ruky vodou a mydlom. Upozornenie: pri častom otáčaní tyčiniek môžu vydržať menej ako 3 mesiace.

Vonné tyčinky Ritual of Mehr predstavujú prirodzený a štýlový spôsob, ako krásne prevoňať váš domov. Po vložení tyčiniek do flakónu prirodzene a jemne prevonia miestnosť cédrovým drevom, sladkým pomarančom a nádychom hrejivého korenia. Táto luxusná interiérová vôňa je ideálna na použitie kdekoľvek v domácnosti, od obývacej izby cez kúpeľňu, kuchyňu až po spálňu. Táto povzbudzujúca vôňa vydrží približne 3 mesiace.

Upozornenie:
NEBEZPEČENSTVO: Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Obal alebo etiketu výrobku majte poruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Odneste nádobu s obsahom na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu difuzéra s nábytkom, kožou alebo drevom. V prípade rozliatia kvapaliny ju okamžite odstráňte. OBSAH: Cedrol metyléter, tetrametyl acetyl hydronaftalény, cinnamyl cinnamát, citronellol, eugenol, geraniol, linalool, linalyl acetát, Α-metylcinnamaldehyd. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: