Mehr Car Air Freshener

€0

vôňa do auta, 6 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr

SLADKÝ POMARANČ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zlepší náladu a dodá energiu.

CÉDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo i myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédra má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže prežiariť a povzbudiť vašu dušu.

Použitie:
Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány. Klip zacvaknite do držiaka v požadovanej polohe. Umiestnite držiak na jednotku ventilátora vo vozidle a upravte nastavenie ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Život je cesta, užite si ju s touto vôňou do auta založenou na povzbudzujúcej vôni sladkého pomaranča a cédrového dreva. Vôňa vydrží 6-8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z ventilátora vášho auta. Parfém do auta sa dodáva so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno po zakúpení náplne opätovne použiť.

Zloženie: Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, 2,2,6-Trimethyl-α-Propylcyclohexanepropanol, 2-Methoxy-4-Propylphenol, 7-Isopropyl-2H-1,5-Benzodioxepin-3(4H)-One, Cedryl Methyl Ketone, Eucalyptol, Limonene, P-Mentha-1,4(8)-Diene, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetato, Linalool, Eugenol, Citronellol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: