5 výhod tradičného kúpeľa Hammam alebo Ako si vytvoriť vlastný domáci kúpeľ

Starobylý obrad hammam je jedným z najregeneračnejších spôsobov starostlivosti o vašu myseľ a telo. Zistite, ako si ho môžete dopriať doma.

 

Ľudia od nepamäti premenili zdanlivo obyčajný akt kúpania na zmysluplný zážitok. V dnešnom svete môže byť dlhý a luxusný kúpeľ synonymom relaxácie, ale má aj liečivé účinky. Kúpeľ môže zlepšiť náladu, upokojiť pokožku a zmierniť bežné zdravotné problémy.

 

PÄŤ KROKOV OČISTY

Hĺbkovo očistite svoje telo a zároveň upokojte svoju dušu vytvorením vlastných kúpeľov doma s The Ritual of Hammam.

 

1.ULTRA HYDRATAČNÉ ČIERNE MYDLO

Predstavte si, že ste v rozprávkovom hammame a zároveň používate naše upokojujúce čierne mydlo. Na dôkladné očistenie pokožky naneste tenkú vrstvu na celé telo a zmyte ju počas sprchovania.

 

2.HORÚCI PEELING S MORSKOU SOĽOU

Vyskúšajte hĺbkové čistenie pomocou jedného z našich peelingov. Jednoducho ho naneste na čierne mydlo, vmasírujte ho do pokožky a opláchnite. Odporúčame horúci peeling The Ritual of Hammam, ale pozrite si celú túto kolekciu tu.

 

3.ČISTIACE BAHNO NA TELO

Na vlhkú pokožku vmasírujte tenkú vrstvu telového bahna, nechajte dve minúty vstrebávať a potom opláchnite. Obsahuje silné antioxidanty, ktoré pomáhajú predchádzať starnutiu pokožky, a íl rhassoul na hĺbkové čistenie.

 

4.PENA DO SPRCHY

Osviežte a oživte svoju pokožku pomocou našej sprchovej peny. Vytlačte si malé množstvo gélu do dlane, vmasírujte ho do pokožky a sledujte, ako sa zmení na voňavú penu.

 

5.ŠĽAHAČKOVÝ TELOVÝ KRÉM

Hydratujte a chráňte svoju pokožku telovým krémom z radu The Ritual of Hammam. Intenzívne hydratuje a ľahko sa vstrebáva, naneste ho hojne a jemne vmasírujte do pokožky. Doplníte tak svoj zážitok z hammamu.

 

Okrem toho, že každodenné kúpanie je skvelou príležitosťou byť sám a premýšľať o zážitkoch z celého dňa, má aj nesporné zdravotné výhody. Odporúčame začať napúšťať kúpeľ teplou vodou s nádhernou vôňou, zapáliť sviečky a začať liečebný proces.