Karma Fragrance Sticks

€29,90

difuzér, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Svätý lotos je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Biely čaj vraj zostruje zmysly.

Ako používať

Umiestnite náplňové tyčinky do fľaštičky s vôňou a nezabudnite si potom umyť ruky. Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete tyčinky striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Vychutnajte si relaxačnú a výnimočnú atmosféru až tri mesiace a predĺžte si zážitok z vône výberom náhradnej náplne, keď sa pôvodná fľaša vyprázdni, alebo kombináciou s vonnou sviečkou.

Pozvite leto do svojho domova po celý rok s týmito prírodnými a štýlovými vonnými tyčinkami od spoločnosti The Ritual of Karma. Obohatené sladkou vôňou posvätného lotosu a výživnou silou bieleho čaju sú ideálne na použitie v celom dome: od obývačky cez kúpeľňu až po spálňu. Vychutnajte si tento výnimočný letný pocit až 3 mesiace a umocnite svoj zážitok kombináciou s vonnou sviečkou The Ritual of Karma.

Zloženie

Dipentén, linalyl-acetát, linalool, piperonal, cis-4-terc-butylcyklohexylacetát, citronelol, 3-P-kumenyl-2-metylpropionaldehyd, pin-2(10)-én, 1-(2, 6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-On, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimeth-yl-2-Cyklohexen-1-Yl)-3-Buten-2-On, 2-(4-Tert-Butylbenzyl)Propionaldehyd. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: