Karma Body Lotion Mousse

€13,90

pena na telo, 150 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVET
Lotosový kvet je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi blahodarnými a ošetrujúcimi vlastnosťami.


BIELY ČAJ
Je ľahko oxidovaný čaj, pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Hovorí sa, že biely čaj zostruje zmysly.

SKVALÉN, ALOE VERA A RIASY
Hydra Boost Complex
Zvýšte hydratáciu svojej pleti pomocou hydratačného komplexu zloženého z aloe vera, skvalénu a rias. Tento jedinečný komplex pomáha upokojovať dehydrovanú a suchú pokožku, zanecháva ju pružnú a jemnú.

Použitie:
Používajte po sprchovaní na vlhkú alebo suchú pokožku. Pred použitím dobre pretrepte a držte vo zvislej polohe. Naneste malé množstvo vzdušnej a ľahkej peny do dlane. Vmasírujte do pokožky a sledujte, ako sa pena mení na jemný vyživujúci olej pre optimálnu hydratáciu.

Telové mlieko Ritual of Karma Body Lotion Mousse je výrobok s vôňou lotosu, ktorý vás po sprchovaní dokonale hydratuje a nádherne prevonia. Pena sa magicky premení na jemné, vyživujúce telové mlieko pre optimálnu hydratáciu. Pridaný komplex Hydra Boost pomáha upokojovať dehydrovanú a suchú pokožku a obnovuje jej pružnosť a vláčnosť. Táto pena z 90 % prírodného pôvodu je dokonalým doplnkom vašej starostlivosti o telo z rady The Ritual of Karma.
 

Varovanie!

Nádoba pod tlakom. Vyhnite kontaktu s očami. Po zasiahnutí očí niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. 6 % hmotnosti obsahu je horľavých.

Zloženie: Aqua/Water, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Butane, Coco-Caprylate/Caprate, Hydrogenated Vegetable Oil, Propane, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), extrakt z listov Camellia Sinensis (biely čaj), extrakt z kvetov Nelumbo Nucifera (lotos), šťava z listov Aloe Barbadensis, extrakt z Macrocystis Pyrifera (morské riasy), skvalén, Izobután, Stearoyl glutamát sodný, Tokoferol, Kyselina stearová, Betaín, Lauroyl sarkozinát sodný, Chlorid sodný, Polyakrylátový krížový polymér-6, t-butylalkohol, Kaprylyl glykol, Benzyl salicylát, citral, citronellol, hexyl cinnamal, linalool, alfa-izometyl ión, limonén, fenoxyetanol, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina sorbová, kyselina citrónová.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: