Jing Scented Candle

€22,90

vonná sviečka, 290 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.
 

SVÄTÝ LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považujú za symbol čistoty a duchovného rastu a sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.

Ako používať

Nechajte sviečku horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne sa rozhorela. Meditačný tip: Sústreďte sa na blikajúci plameň a nechajte tento jediný obraz, aby obsadil vašu myseľ. Predstavte si, že vdychujete a vydychujete svetlo sviečky.

Keď zapálite túto luxusnú vonnú sviečku, zaplaví vás pocit vnútorného pokoja. Vonná sviečka The Ritual of Jing, obohatená o kvetinové a hrejivé vône posvätného lotosu a jujube, vyžaruje upokojujúcu a upokojujúcu vôňu a predstavuje prirodzený a štýlový vzhľad vášho domova. Sviečka vydrží svietiť až 50 hodín.

Varovanie

Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. PRI KONTAKTE S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. V prípade podráždenia kože alebo vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Odstráňte obsah, odneste obal do vhodného zariadenia na recykláciu alebo likvidáciu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: