Jing Concentrated Refill Hand Wash

Novinka
€9,90

koncentrovaná náplň mydla na ruky, 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

SVÄTÝ LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považujú za symbol čistoty a duchovného rastu. Sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Keďže biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri západe slnka, biely lotos je aj symbolom pokoja.


JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

POUŽITIE
Vyčistite 300 ml fľašu, keď je prázdna. Nalejte 100 ml koncentrovanej náplne a pridajte 200 ml vody. Dobre pretrepte približne 30 sekúnd a prípravok na umývanie rúk je pripravený na použitie!

Vďaka našej inovatívnej koncentrovanej náplni môžete fľašu na umývanie rúk používať opakovane. Pretože opätovné plnenie je šetrnejšie k vašej peňaženke a šetrí obalové materiály. Jednoducho zmiešajte s vodou a vytvorte sviežu, vyživujúcu penu. Je čas doplniť zásoby vody na umývanie rúk? Potom sa rozhodnite pre túto náplň na umývanie rúk, ktorú jednoducho pridáte do vody. Výberom tejto koncentrovanej náplne nám pomáhate šetriť obalové materiály. Nalejte náplň, pridajte vodu a pretrepte, aby ste vytvorili jedinečne voňavé umývanie rúk. Jemne čistí jemnou zmesou bambusových listov, mimózy a bieleho pižma pre jemné a čisté ruky. K dispozícii v rôznych vôňach.

Zloženie

Voda, laurylsulfát sodný, kokamidopropylbetaín, glycerín, denaturovaný lieh, glyceret-7 kaprylát/kaprát, PEG-160 sorbitántriizostearát, vôňa/parfum, chlorid horečnatý/hexahydrát chloridu horečnatého, chlorid sodný, glyceret-2 kokoát, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, kyselina citrónová, glycín, butylénglykol, extrakt z plodov Zizyphus Jujuba (Jujube), extrakt z kvetov Nelumbo Nucifera (Lotus), benzoan sodný, sorban draselný, benzylsalicylát, hexylcinnamal, linalool, alfa-izometyljonón, tetrametyl acetylkotahydronaftalény, amylsalicylát.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: