Jing Hand Lotion 70ml #

€10,90

krém na ruky, 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považujú za symbol čistoty a duchovného rastu a sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Ako používať

Ukazovák a palec pevne pritlačte na remienok medzi palcom a ukazovákom druhej ruky. Masírujte 5 sekúnd a pomaly a zhlboka dýchajte, aby ste uvoľnili energiu a lepšie sa uvoľnili pred spaním.

Uvoľnite svoju myseľ a hydratujte svoje ruky s mimoriadne upokojujúcim prírodným krémom na ruky od spoločnosti The Ritual of Jing. Vychutnajte si relaxačnú vôňu posvätného lotosu a upokojujúce vlastnosti jujube, zložky tradične používanej v čínskej medicíne.

Pre chvíle pokoja počas dňa alebo na upokojenie mysle pred spaním starostlivo vmasírujte krém na ruky a nechajte upokojujúce účinky automasáže uvoľniť vaše telo, myseľ a dušu.

Zloženie

Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Myristyl Myristate, Undecane, p-Anisic Acid, Tocopherol, Zizyphus Jujuba Fruit Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, parfum/voňavka, kyselina levulínová, tridekán, levulinát sodný, cetearyl sulfát sodný, glyceryl kaprylát, benzylalkohol, benzylsalicylát, hexylsynnamal, linalool, alfa-izometylionón, kyselina citrónová, hydroxid sodný. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: