Jing Fragrance Sticks

€29,90

difuzér, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považujú za symbol čistoty a duchovného rastu a sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Ako používať

Umiestnite náplňové tyčinky do fľaštičky s vôňou a nezabudnite si potom umyť ruky. Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete tyčinky striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si relaxačnú a výnimočnú atmosféru až tri mesiace a predĺžte si zážitok z vône výberom náhradnej náplne po vyprázdnení pôvodnej fľaše alebo kombináciou s vonnou sviečkou.

Dodajte svojmu domovu prírodný, jedinečný a módny štýl s týmito vonnými tyčinkami, ktorých základom je jemná vôňa posvätného lotosu a jujube. Vonné tyčinky Ritual of Jing jemne prevonia miestnosť upokojujúcou vôňou, ktorá sa dokonale spája s vonnou sviečkou Ritual of Jing.

Táto pokojná a upokojujúca vôňa vydrží približne tri mesiace.

Zloženie

(2e)-2-metyl-3-(4-metylfenyl)Prop-2-En-1-Ol, tetrametylacetyldronaftalény, alfa-izometyl-ionón, heliotropín, reakčná hmotnosť cis-4-(izopropyl)cyklohexanemetanolu a trans-4-(izopropyl)cyklohexanemetanolu, linalool; 4-terc-butylcyklohexylacetát.

Varovanie

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Skladujte na dobre vetranom mieste. Zachovajte chladnú hlavu. Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevom. Ak sa kvapalina vyleje, okamžite ju vyčistite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: