Jing Foaming Shower Gel

€9,50

sprchová pena, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považujú za symbol čistoty a duchovného rastu a sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Ako používať

Vytlačte malé množstvo gélu do dlane a sledujte, ako sa gél pri kontakte s vodou zmení na bohatú, zamatovú penu. Zhlboka sa nadýchnite a vychutnajte si tento zážitok.

Uvoľnite sa a upokojte svoje telo a myseľ dlhotrvajúcou vôňou posvätného lotosu a jujuby z sprchová peny The Ritual of Jing. Absolútne najjemnejší sprchová pena, aký vaša pokožka kedy zažila, je navrhnutý tak, aby vám pomohol obnoviť, obnoviť rovnováhu a zvládnuť umenie vnútorného pokoja a aby ste sa cítili dobre.

Objavte relaxačné a vyživujúce vlastnosti posvätného lotosu a upokojujúce účinky jujube, starobylých ingrediencií, ktoré sa v Číne pestujú už viac ako tisíc rokov.

Zloženie

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Isopentane, Sorbitol, Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Isobutane, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Glycerin, Butylene Glycol, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Ziziphus Jujuba Fruit Extract, Benzoan sodný, sorban draselný, chlorid sodný, hydrogenovaný ricínový olej PEG-40, kyselina citrónová, guarový hydroxypropyltrimoniumchlorid, tokoferol, alfa-izometyl-ionón, benzylsalicylát, hexylcinnamal, linalool.

Varovanie

Tlaková nádoba: pri zahriatí môže prasknúť. Nestriekajte do očí. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. 5,5 % hmotnosti obsahu je horľavých.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: