Jing Foaming Shower Gel

€9,90

sprchová pena, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing

LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považuje za symbol čistoty a duchovného rastu. Je známy svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri jeho západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Použitie:

Nastriekajte malé množstvo gélu do dlane a sledujte, ako sa gél pri kontakte s vodou zmení na bohatú, zamatovú penu. Zhlboka sa nadýchnite a vychutnajte si tento zážitok.

Dlhotrvajúca vôňa posvätného lotosu a jujuby obsiahnuté v sprchovej pene The Ritual of Jing vám prinesie uvoľnenie a upokojenie tela a mysle. Absolútne najjemnejšia sprchová pena, akú vaša pokožka kedy zažila. Je navrhnutá tak, aby vám pomohla obnoviť rovnováhu a zvládnuť umenie vnútorného pokoja, tak aby ste sa cítili dobre.

Objavte relaxačné a vyživujúce vlastnosti posvätného lotosu, tiež upokojujúce účinky jujube. Starobylé ingrediencie, ktoré sa v Číne pestujú už viac ako tisíc rokov.

Zloženie: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Isopentane, Sorbitol, Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Isobutane, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Glycerin, Butylene Glycol, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Ziziphus Jujuba Fruit Extract, Benzoan sodný, sorban draselný, chlorid sodný, hydrogenovaný ricínový olej PEG-40, kyselina citrónová, guarový hydroxypropyltrimoniumchlorid, tokoferol, alfa-izometyl-ionón, benzylsalicylát, hexylcinnamal, linalool.

Varovanie!

Tlaková nádoba pri zahriatí môže prasknúť. Nestriekajte do očí. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. 5,5 % hmotnosti obsahu je horľavých.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: