Jing Detergent

€15,90

prací prostriedok, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing

SVÄTÝ LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách. Na Ďalekom východe sa považujú za symbol čistoty a duchovného rastu a sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Keďže biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri západe, biely lotos je aj symbolom pokoja.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

POUŽITE
Škvrny vopred ošetrite priamo na oblečení malým množstvom pracieho prostriedku. Pozorne si prečítajte pokyny na obale, aby ste určili správne množstvo. Na pranie pridajte výrobok do zásuvky práčky alebo vložte naplnené viečko dovnútra na oblečenie. Zapnite zvolený program na práčke. Po vypraní bude oblečenie čisté a prevoňané relaxačnou vôňou.

Doprajte si jemnú kvetinovú vôňu obľúbenej kolekcie The Ritual of Jing na oblečenie a posteľnú bielizeň. Luxusný parfumovaný prací prostriedok môžete použiť až na 33 praní v práčke alebo až na 66 ručných praní. Je vhodný na bielu aj farebnú bielizeň. 
Tento prací prostriedok kombinuje jemnú vôňu lotosu s jujou pre uvoľňujúci a upokojujúci pocit. Vaša bielizeň sa vám poďakuje.

VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. PRI POŠKODENÍ OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, odstráňte ich a ak sa to dá ľahko urobiť. Ak podráždenie očí pretrváva, pokračujte vo vyplachovaní. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Výrobok obsahuje linalool. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: