Imperial Rose Mini Fragrance Sticks

€24,90

luxusné mini domáce vonné tyčinky, 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

RUŽA

Ruža je univerzálnym symbolom čistoty a lásky, jej sladká a jemná vôňa vyvoláva pozitívne pocity. Rafinovaná vôňa indickej ruže má upokojujúci účinok a pozitívne pôsobí na vašu pokožku.

Použitie:

Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky vodou a mydlom.

Vychutnajte si vôňu rozkvitnutej ružovej záhrady s týmito luxusnými mini vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Ich základom sú intenzívne tóny ruže v kombinácii so sviežimi vodnými prvkami a obohatené o tradičný zelený čaj, ktorý im dodáva prírodný prvok. Pižmo a púdrové základné tóny dodávajú kompozícii hrejivý, elegantný nádych.

Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby sa otáčali. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 6 týždňov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Varovanie!

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou.Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. 

Zloženie: Linalool, Trans-Rose Ketone-3, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geranyl Acetate, Nerol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: