Homme Car Perfume

€18,90

vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Homme
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ARABSKÝ JANTAR A PIŽMO

Jantár je skamenená živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. V parfémoch Amber Accord je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi. Pižmo je pôvodný názov pre vonnú látku získavanú zo žľazy samca pižmovky. Dnes sa tento prírodný zdroj nahrádza výlučne syntetickými zlúčeninami. Pižmo naznačuje anamalistickú surovosť, ale zároveň ponúka jemnú hrejivosť a zmyselnosť, ktorá vám pomôže uvoľniť sa.

Použite
1) Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány. 2) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe. 3) Pricvaknite vônu na jednotku ventilátora v aute. 4) Upravte nastavenie ventilátora, aby ste mohli regulovať intenzitu vône.

Život je cesta, užite si ju s týmto parfémom do auta, ktorého základom je povzbudzujúca vôňa jantáru a pižma. Vôňa vydrží až 6-8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z ventilátora vášho auta. Parfém do auta sa dodáva so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno po zakúpení náplne parfému znovu použiť.

Zloženie

Škodlivý pre vodné organizmy, môže mať dlhodobé škodlivé účinky vo vodnom prostredí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: